Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem akarok szerepelni az...

Nem akarok szerepelni az október 23. -i műsorban, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Irodalom szakkörös vagyok, így elvállaltam. De mindennap egy csomót próbálunk, elegem van. Viszont nem akarok sokat pótolni... így nem tudom mit tegyek. Ha az előadás napján nem megyek, az gyanús...:/

13/L



2013. okt. 14. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A tanárnak kellet volna mondani, hogy nem fogsz fellépni keressen mást, kényszeríteni nem tud 1-est meg nem kapsz érte.
2013. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
szerintem inkább vállald el, egy potya igazgatói dicséret csak nem jön rosszul ;)
2013. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de nem is igazán csak a szerepléssel van bajom (azzal is, mert az előző szerepemnél, ahol díszletet tartottam, azelőtt kábé az ájulás határán voltam, annyira izgultam,kajak). Viszont például nem tudok beöltözni. Fehér blúz, sötét nadrág az teljesen oké.De minek BALLONKABÁT VAGY BŐRDZSEKI? Egy sincs. Fúúú. Az lett volna a legjobb, ha én is lemondom. Vagy még marad az, hogy elmegyek az orvoshoz, meg mondom, hogy fáj a fejem, rosszul vagyok, és írjon ki. Vagy kimegyek vizes törölközőben mezítláb az udvarra, ott állok egy kicsit, felfázok, és még mennem sem kell.xd Valamit kitalálok.
2013. okt. 15. 16:22
 14/15 anonim válasza:
Azóta mi lett? Szerepeltél vagy sem? :D
2018. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is! :-D
2018. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!