Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Csak nekem nincsen,...

Tinik! Csak nekem nincsen, egyáltalán karácsonyi hangulatom? 14/l

Figyelt kérdés
Ma volt a suliban a karácsonyi műsor és egy picit sincsen most,karácsonyi hangulatom.Hó sincsen meg egész nap sütött a nap is.Csak én vagyok ezzel így?

2013. dec. 20. 17:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ma fuciztunk egész nap kint, és utána az itteni tónál voltunk ami elég júniusi hangulatot ébresztett bennem :D
2013. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Már itt lenne az ideje. De csak undort vált ki belőlem még a családi összeröffenés gondolatai az ostoba rokonaimmal.
2013. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretném ha nem lenne vakáció és inkább mehetnék iskolába ,mert jobban élvezem azt, meg imádom az osztálytársaimat is. A Karácsony meg szép és jó, de egyre jobban nem élvezem. Még az ajándékokat sem ,mert soha nem kapok azt amire szükségem lenne vagy szeretnék, ha meg véletlenül igen akkor nem az én ízlésemnek való... A szüleimmel is csak a veszekedés van és most nagyon nem kívánom a Karácsonyt. 14L
2013. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, amíg itthon tölthetem szűk családi körben és apám nem iszik. A tágabb családdal való találkozás és álszenteskedés viszont nem lelkesít. 15/L
2013. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Ha sütött volna a nap... 9 napja nem láttam napfényt... Csak ez az egybefüggő felhő... Nagyon depis vagyok már. Közben csúszós nyálkás szar ködös idő... Fáj a fejem, mindenki tüzel, de nem fújja el a szél...


Nekem sincs karácsonyi hangulatom.

2013. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

December elején annyira bevoltam zsongva, hogy majd mit, mikor és hogy, de mára már elmúlt a hangulatom. Végigtanultam a hónapot, szóval rohadt ideges voltam, ami miatt konfliktusaim is voltak ... ennél már csak abba jobb belegondolni, hogy majd szenteste mivel cseszik el megint a karácsonyt ... szerencsére nálunk nincs már ez a nagy családi összeröffenés és nyalizás mindenkinek. De a felhők a fejem felett még nagyon nem akarnak továbbállni ...


15/L

2013. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Nuku karácsonyi hangulat. Nincs kedvem ünnepelni, legszívesebben aludnék egész Karácsonykor, hogy ne kelljen a fejemre eröltetett mümosollyan mindenkinek boldoog karácsonyt kívánnom.

13/L

2013. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Srácok ti utáljátok az ünnepet? Mármint nekem nincs olyan hangulatom, de aznap bennem még mindig van egy jó érzés, mint ami 4-6 éves koromban volt...:) Szóval én szeretem az ünnepet, csak ezt, hogy erőltetik utálom.:/


Illetve mi a baj a rokonokkal? Én imádok mindenkit... Igaz mindenki felnőtt, gyerekek alig vannak a rokonságban. Viszont általában jó a hangulat, nem tudom mi lenne kínos/kényelmetlen ebben...


15/F

2013. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%

Utálom a telet. A karácsonyt, a szilvesztert, ezt a ködös, hideg időt. Nyarat szeretnék, napot, meleget. Alapból ki nem állhatom a karácsonyt, fel fog hívni a család, jópofi stb, aztán faterom is teljesen ki lesz, most lesz 39 éves karácsony után és nem is akar hallani róla, fél megöregedni, meg kell majd myugtatnom, hogy fiatalabbnak néz ki, a barátom a rokonaihoz utazik, nem tudok kivel lenni majd. Ráadásul zabálni kell majd, mint az állat, és nem akarok meghízni, viszont annyi jó lesz benne, hogy a barátnőimmel thuglifepartyt csinálunk szilveszterkor.

14/L

2013. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc ünnepem a Karácsony, de idén egyszerűen nem megy a ráhangolódás. Az az érzésem, hogy június jön az időjárás alapján (csak hideg ne lenne már), meg aztán annyira egyhangú minden, hogy nem érzem a Karácsonyt a levegőben. 16/L
2013. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!