Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Csak nekem nincsen,...

Tinik! Csak nekem nincsen, egyáltalán karácsonyi hangulatom? 14/l

Figyelt kérdés
Ma volt a suliban a karácsonyi műsor és egy picit sincsen most,karácsonyi hangulatom.Hó sincsen meg egész nap sütött a nap is.Csak én vagyok ezzel így?

2013. dec. 20. 17:35
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%
Nekem sincs karácsonyi hangulatom:/
2013. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sincs nagyon karácsonyi hangulatom, pedig pár nap és Szenteste. Tavaly jobban vártam, valamiért idén én sem vagyok annyira felpörögve.
2013. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Matekból megbuktattak félévkor szóval sikeresen tönkreb*szták a téli szünetem a hangulatommal együtt
2013. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Bár én sem vagyok tini, de nekem sincs hangulatom. Nekem is hasonló miatt, amit írt az egyik válaszoló. Nyáron elhunyt apum 62 évesen. Eddig minden karácsonyomat együtt töltöttük, amióta megszülettem. Ez az első, hogy nincs velem. Gyerekként imádtam a karácsonyt, de az elmúlt években nem volt kezdetben hangulatom már hozzá. Menet közben viszont mindig megjött. Most közben sem fog, fenyőfa sem lesz, semmi sem lesz. Lassan már utálni is kezdem.


29/F

2013. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen, egyrészt az időjárás miatt, másrészt az egész család egészen mostanáig a munkával és a tanulással volt elfoglalva, most meg senkinek nincs kedve ünnepelni, mindenki fáradt, inkább pihenünk. Nekem is készítenem kéne az ajándékokat, de nincs sok kedvem hozzá. :/
2013. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Olan jó lenne ha esne a hó...nem, nem kell, hogy karácsonykor, mert az túl nagy keres lenni. Csak meg idén, decemberberben. :'( nekem hó nélkül, mínusz fokok nélkül nem tél a tél. És igen:D imádok korcsolyázni a befagyott tavon és húzatni magam szánkón a autóval, imádom amikor a hó ráolvad a ruhámra. És nem, nincs karácsony hangulatom pont az előbb leírtak miatt. :(

14/L

2013. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem már az elmúlt években sem volt.5 éves voltam,amikor karácsonykor,szenteste épp műtétekről lábadoztam a saját szobámban,és rámszakadt az álmennyezet,1 hétig megint nem bírtam járni...Azóta nem igazán foglalkozom a karácsonnyal.

14/F

2013. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Világ legszebb ünnepe, de most valahogy nekem sincs meg az érzés.. Amibe belefájdul a szívem. Évente egyszer van, és kitudja jövőre lesz-e karácsony? Úgy értem.. bármi történhet. :\

Próbálok ráhangolódni és minél több karácsonyi filmet nézni meg ilyesmi, hátha.. De tegnap is felkeltem, hétágra sütött a nap és jóidő volt. Esküszöm, mintha tavaszi szünet lenne. :S

16L

2013. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nincs sajnos... :/ Tanulnom kell emelt töri érettségire sokat,úgyhogy nem fogok sokat lustálkodni. Nálunk nincs ilyen rokonlátogatásos dolog sajnos.. mert a rokonok kb alig vannak jóba egymással, tehát ide se jön senki, mi sem sehova..nagyon rossz, mert én szeretném ha lenne sok rokonunk mint másoknak és ilyenkor összejönnénk. :(

A családom is folyamat veszekszik , karácsonykor is..a legjobb barátommal sem jó most a kapcsolatunk..úgyhogy megette a fene az egészet.:(

2013. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!