Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csajok szeretitek a legging- set?

Csajok szeretitek a legging- set?

Figyelt kérdés
ha igen akkor mivel szokjátok hordan és hova ?
2014. júl. 28. 21:07
 1/10 A kérdező kommentje:
cicanadrágot
2014. júl. 28. 21:25
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

olyan szó hogy szokjátok nem létezik

és utálom a cicanadrágokat

2014. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a kedvenceim, de azért szeretem őket. Hogy mivel? Mindenképpen hosszú fölsővel. És suliba, utcára... szinte bárhova.
2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem. A cicanadrághoz akkor kerülök legközelebb, mikor testre tapadó sortban tesizek.


14/L

2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Yah.
2014. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, én sima ujjatlannal hordom és bakanccsal.
2014. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen valaki azért nem mert nincs szerinte jó teste kiemeli en hordom es imádok kényelmes
2014. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem igazán,nekem nem is kényelmesek ezek a feszülős ruhák(pedig vékony vagyok,nem az alakom miatt).inkább lenge nadrágokat,vagy farmersortokat szeretek hordani.

viszont fellépésre muszáj,úgyhogy szoktam hordani,egyértelműen a fellépő felsőkkel.

2014. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ohana válasza:
Én szeretem, nekem is van rengeteg. Tavasszal egy fekete cicanadrágot szoktam hordani egy kék rövidnadrággal. Valószínűleg ünnepélyekre nem jó, viszont kényelmes, és nem is fázol benne. De szoknyával is lehet hordani, persze a színösszeállítás legyen megfelelő. Remélem segítettem.
2014. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabica12105 válasza:
Én szeretem, de semmiképp nem venném fel rövidnadrággal. Volt mikor bakanccsal vettem fel és hosszított hosszú ujjúval, de pl. a múltkor az egyik fesztiválon nagyon fáztam este és azt vettem fel egy atlétával aminek volt egy haspóló szerű felseje és jól nézett ki.
2014. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!