Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőttek, tinik! Milyen a 8....

Felnőttek, tinik! Milyen a 8. osztály? (lent)

Figyelt kérdés
Többet kell tanulni? Valakitől azt hallottam hogy könnyebb mint a 7.osztály. Mikorra kell eldöntenem hogy melyik gimiben tanulok tovább? És a ballagásra mikor kezdenek próbálná? Milyen volt nektek a 8,osztály? mentetek sulit látogatni?

2014. aug. 31. 08:29
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

régi kérdés,de minden évben több százan kiváncsiakrá!


Én nagyon nehezen viseltem a 8.at, nagyon úgy éreztem hogx nem vesznek fel ahova menni szeretnék hiába hajtok. A mi iskolán a környék legerősebb iskolája volt,és német "vizsgáztunk" 5-8ig minden évben, 8.ban pedig volt a fő "vizsga" ahol eljött a suliba egy vizsgáztató és értékelt minket. Ez nagyon jó lehetőség meg minden csak az a vizsga ugyan vizsgának számít csak nem fogadják el. Abban az évben az első félévben elkeztem kismotoros jogsit a tanulás mellett. És a 4 éves elsősegély szakkör után letettem a vizsgát. Emellet nyelvvizsga és felvételi felkészítőre jártam A félévim jól sikerült és büszke voltam magamra.


Visszatekintve: Felvettek egy erős gimibe, Letettem az angol és a latin felsőfokút, visszajárok az általánosiskolámba vendégként az elsősegély órákra,amit még mindig ugyanaz a tanár tart nagy örömömre, a felsősök meg örülni szoktak nekem ami egy jó dolog. Az éretségim tökéletes lett és most itt vagyok és második évemet ülöm az orvosin.



TEHÁT ÖSSZEFOGLALVA: Ha 8.ban már a jövödet alapozod úgy készüljetek. HAjRÁ AZOKNAK AKIK IDÉN IRJÁK A FELVÉTELIT

2020. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!