Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már lassan fél éve hogy a...

Már lassan fél éve hogy a lányom teljesen megváltozott. Eddig elég lányos volt a stílusa, de most már csak a feketét veszi fel. Hogyan térítsem jó útra a 13 éves lányom?

Figyelt kérdés
A ruhatára zenekaros pólókból, bakancsokból és fekete illetve terepszínű nadrágokból áll. A szemét is minden nap feketére festi és mindig egy rocker bandával lóg. Hogyan terelhetném vissza a normális kerékvágásba?
2008. szept. 16. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Sztem senkinek sincs joga kiráncigálni a gyerekét az életstilusából,mert ez az egyéniségét tükrözi.Én is ilyen vagyok,csak nem rocker,hanem goth(ne kérdezd mi az,ird be a google-ba) és amúgy is,a kamaszokat NEM tudod megakadályozni,és ha meg is tiltanád neki,hogy ilyen legyen,ő csakazértis csinálná.Ezvan.Hadd csinálja azt amit szeret,fogadd el,értsd meg,NE FIRTASD a dolgot,de ha iszik,vagy ilyesmi,akkor állj le vele beszélgetni.Ha nem az a nyitott tipus,gondod lesz.
2009. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
SEMMIT! :D Előbb utóbb kinövi.
2009. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Ne terelgesd. A lehető legjobb helyen van. Inkább legyen rocker, mint narkós-disco-s qrva.
2010. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hagyd. Tuti ki fogja nőni. Nem tudom, mikor, de ki fogja. Nekem anyám világéletemben beleszólt az öltözködésembe, utáltam is az egész öltözködéstémát. Te ne tedd ezt, sok fölösleges konfliktust takarítasz meg ezzel. Szorítsd össze a fogad, és viseld el, hogy most így néz ki a lányod.


25/L

2010. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne leszoktatni próbáld erről, inkább tereld lányos mederbe. Pl. Hayley Williams, Taylor Momsen... csajos de rockos;)
2011. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A lányod a lehető LEGJOBB úton jár adj hálát az istennek hogy ilyen és nem pláza cica vagy csak azért hogy egyszerüen ilyen am milyen zenekarokat szeret koncerteken biztos szerethetik.
2012. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez egy 2008-as kérdés, ez a lány már azóta majdhogy nem felnőtt :D
2012. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!