Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan javíthatnék a hangulato...

Hogyan javíthatnék a hangulatomon?

Figyelt kérdés
Nem éppen a legjobban alakultak ma a dolgok, most olyan rossz kedvem van szóval "depis" vagyok.Hogyan lehetne jobb kedvem, hogy ne legyek ilyen szomorú?
2010. márc. 27. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Mivel nem tudom miről van szó, így nem igazán tudlak megvigasztalni. Az orvos se tud segíteni, ha nem mondod el a tüneteket.

De az biztos, hogy hidd el az életben vannak mély pontok, nagyon mélyek, de ha túl tudsz lépni rajta, akkor egyre jobb lesz majd. Nincs az ember állandóan a mélyben, csak akkor, ha azt mondja, hogy nincs kiút, és ezt el is hiszi. Van kiút. És az te magad vagy. Meg kell tanulni túllépni a dolgokon, mégha nehéz is. Lépj tovább. Vége lesz ennek is.

2010. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért van ilyen rossz napom , mert edzőm leszidott aztán meg amíg nem voltam ott kibeszélt egy másik lánnyal ,hogy meg tudnám csinálni ezt meg azt csak nem akarom eléggé.Aztán mikor hazajöttem bátyám egyből leordított, hogy takarodjak fürödni és csak azután ehetek.
2010. márc. 27. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Ó ez nagyon nem nagy baj. Az edződ szerint jó vagy. Nagyonis jó. Valószínűleg pont azért beszélt ki a másik lánnyal, mert azt hitte ezzel te bepipulsz annyira, hogy legközelebb a maximumot hozod ki magadból. Ez egy régi trükk és az esetek nagy százalékában hatásos is.

A bátyádnak meg valószínűleg rosszabb napja volt mint neked. Azért szólt így hozzád.

Szóval az edződ ezt ösztönzésnek szánta, a bátyádnak meg sz.. napja van. Nem vagy egyedül.

Nyugodj meg nincs semmi gond.

2010. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!