Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire "ciki" ha középiskolá...

Mennyire "ciki" ha középiskolában szülő megy a gyerekért kocsival?

Figyelt kérdés
Falun lakuk és a nagyfiúk bejárnak a városba suliba. A nagyobbik 12.-es, a kisebbik 9.-es lesz. Ritkán jár busz, az utolsó busz 13:35-kor eljön a gyerekek meg addigra nem végeznek. Arra gondoltam hogy akkor elmegyek értük. De nem lesz nekik "ciki"? Megkérdeztem őket azt mondták nekik jó, bár félek nehogy emiatt bántsák őket. Nemrég költözünk ide, azért vagyok ennyire tanácstalan.
2016. aug. 17. 14:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%
Én most leszek 12.-es és engem is visznek minden reggel apáék suliba,délutánonként is jön értem, ha úgy végzem. Több osztálytársam is így közlekedik.
2016. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, én örülnék,ha jönnének értem és nem buszozgatnom kéne :D 16L
2016. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Nem ciki. Sőt, én örültem is, hogy nem nekem kell hazafele baktatni esőben, hóban. Volt, hogy a többieket is mi vittük haza.


A kötekedő válaszolót meg le kell kakálni. Ítélkezik, fröcsög, de fogalma sincsen semmiről. Előbb autóznék minden nap egy órát a suliba, minthogy kollégista legyek, ahol minimum 3 emberrel alszok egy szobában, hússzal használok közös fürdőt és megmondják, mikor tanuljak...

2016. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

előttem többen írták a koleszt.

Hiába írod hogy "majd én hordom őket", ha ennek nem látod a hátrányait:

- Mikor kell kelniük a fiúknak? Hasonló távnál nálam hajnali 4 volt ( év végén bejártam a szülők munkája miatt)

-Mi lesz ha tovább akarnak maradni?( pl. 9-ig)

- Azt az 1 óra szabadidőt pont az autózással veszed el tőlük

-Ez az utazgatás- tapasztalatból!- néhány nap után nagyon fárasztó és kényelmetlen (írom ezt úgy hogy szó szerint két helyen lakom)

-Rossz időjárás, járhatatlan utak télen?

Nem mellesleg: Egyik koleszos osztálytársam hasonló helyzetben volt és meg se fordult a fejében hogy bejárós legyen.

2016. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!