Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnak azok a szülők...

Mit gondolnak azok a szülők akiknek a gyerek/gyerekeik a rock kategóriában helyezkednek el?

Figyelt kérdés

Rock kategórára úgy gondolok h pl: Rocker, gót, emo, punk stb...


Érdekel mert bátyám rocker, én pedig az emo-gót között mozgok (egyáltalán nem vagyok depis még mielőtt erre gondolnátok), és kíváncsi vagyok mire gondol anyukám mikor vele megyünk valahova. Szégyell minket vagy éppen büszke arra hogy fel vállaljuk hogy mik vagyunk? Esetleg sajnálja? Rossznak érzi magát-e miatt? Hogy ő ezt hogy éli meg? Neki ez jó vagy rossz? Hogyan kérdezhetném meg tőle?



2017. jan. 7. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám szégyellett engem. Mondta is XD

Nem voltam polgárpukkasztó, csak simán sötétebb ruhákban jártam és rockot hallgattam(most is hallgatok) ugyanolyan csendes ember voltam mint azelőtt, hogy így öltözködtem volna. De tőle már megszoktam az ilyen "jobb lett volna ha meg se születsz" szövegeket xD

Igazság szerint eléggé fájtak ezek de mit van mit tenni?

17/l

2017. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

"kamaszkorában ő is, a kortársai is ugyanilyen hülyék voltak, és ugyanúgy kinőtték, mint ahogy ti is ki fogjátok nőni"


Attól függ mi számít hülyének! A legtöbb szemétláda felnőtt korára sem fog megváltozni, max azt hiszi. Másnap meg megengedni, hogy hülye legyen, csak mert őis az volt, elég nagy hiba!

2017. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte anya furán állt hozzá, nem igazán tudta mi ez, persze neke is volt fekete korszaka szóval gondolta majd kinövöm... 7 éve tart szóval a család kezd rájönni lehet nem holnap váltom le :D

Apa úgy volt vele a kezdetektől hogy amíg nem lesz belőle bajom iskolában/munkahelyen addig nyugodtan.

Mára anya elfogadta, lazán állhozzá, van hogy ő is néz magának pólót a Rockpincében viszont valamennyire, figyel, pl ha az összeállítás tényleg nem áll jól vagy nagyon ribizlis akkor szól, de amúgy volt hogy gótos rucit vagy monster high babát (persze ezt poén ajándékként) kaptam akrácsonyra szóval végülis jól viselik, tudják hogy hülyeséget nem csinálok, vannak piercingjeim de direkt olyan ami vagy diszkrét (orrcimpa pötty) vagy könnyen takarható (fül, köldök) és külön mondtam hogy tetoválást nem varratnék ilyen stílus belit ha kinőnék, max emlékbe hogy ilyen is voltam.

2017. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyébként anya azóta rászokott a Nightwish-re és a fantasy dolgokra :D

Apa meg gótikus metált hallgat, plusz mikor terhes volt velem anya elmentek egy ilyen "vámpírok bálja" rendezvényre, néha mondjuk lehet azért vagyok ilyen.

2017. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én és a két tesóm (19F-16F) hosszú hajú rockerek avgyunk és zenélünk is. Apám szintén rocker volt és zenélt, ahogy édesanyám is (apa billentyűs volt, anya pedig dobos). Örülnek neki, sokszor csak nézünk mikor a rohavásárlásnál hozzák a bandás pólókat. Rockerek azért egyénibbek, mert rengeteg stílus van és ebből lehet válogatni, mindhez más ruházat illik, amikre rengeteg kiegészítő van, illetve a gondolkodásmód is teljesen más, lázadóbb. Szerintük ez a pozitív és az átlagot kicsit megvetik. Mielőtt elkezdenétek lepontozni, apám 54 éves villamosmérnök, édesanyám pedig 51 éves könyvelő, szóval még arra sem hivatkozhattok hogy "prolik". 18F :)
2017. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
45%
Nézd, nácistaként zsidó családba születtem bele. Feketét hordok, de szolidan, a bakancs, fehér fűző, nadrágtartó kopasz fej alap, és azt kell mondjam, hogy kidobtak a családi házból amikor 18 voltam. Nem mondom, hogy nem esett rosszul, de ha az ő szemükkel nézem, akkor jó nagy baromság volt amit csináltam akkor. Azért mondom, mert hogy a skinhead kategória eléggé hasonlît azokra, amelyeket te képviselsz. Tehát azt ajánlom, hogy nem érdemes ezt 16 év alatt eldönteni, amikor nem tudsz elköétözni valahova ha szekálnak esetleg rossz szemmel néznek.
2017. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16 azért a te eseted kicsit extrém, általában ennyire nem szokott szembe menni a családdala stílus, ez kb olyan mintha néger szülőkkel beállnál a KKK-ba.
2017. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!