Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hallottatok már olyan szexuáli...

Hallottatok már olyan szexuális zaklatásról, amikor a nagymama zaklatta a lány unokáját?

Figyelt kérdés

Amit most itt leírok, soha senkinek nem mondtam el. Még mindig nem tudom, hogy kb. 12-13 éves koromban a nagymamám csak megalázni akart-e, vagy szexuálisan zaklatott.

Annak idején nagyon félénk, visszahúzódó, kimondottan sovány, gátlásos kislány voltam. Édesanyám erőltette, hogy sok időt töltsük a faluban, a nagymamám házában. Egyszerűen, szeretett kertészkedni, falun lenni (mi panel lakásban laktunk).

Kb. 12 éves koromban történt először az hogy, amikor pl. a házban az előszobában elmentünk egymás mellett én és a nagymamám, ő - a két ujját - elől, vagy hátul, a lábaim közé nyomta, és közben vigyorgott. Ez egyre gyakoribb dolog volt, ezért már nagyon undorodtam tőle, kerültem, menekültem. Ha lehetősége volt megpuszilni az arcomat (pl. születésnap, vagy hasonló), nem csak megpuszilt, hanem - szó szerint megnyalta az arcomat, majd kinevetett, amikor látta, hogy én undorodva törlöm az arcomról a nyálát.

Este, TV nézés közben, az oldalamon feküdtem a kanapén. Ha ezt meglátta, mindig igyekezett ugyanarra a kanapéra ülni, a lábamhoz. Úgy tett, mintha az egyik kezére támaszkodna, ezt a kezét a fenekem közelébe tette a kanapéra. Amikor a szüleim kimentek a szobából, látszólag véletlenül "megcsúszott" a keze a kanapén, és ismét a két úját nyomta a fenekemhez.

Az édesanyámtól nem kérhettem annak idején segítséget. Sajnos, nagyon buta asszony, és istenként tisztelte a nagymamámat, soha nem mert szembeállni vele. Mindössze egyszer mondtam el neki, hogy -a nagymamám fogdos. Erre ő rémülten nézett rám, és megparancsolta, hogy "ilyent" soha ne mondjak senkinek a nagymamámról, mert "mit szólnak az iskolában, meg a rokonok"?

Szóval, neki csak az volt fontos, hogy "mit szólnak" az emberek...

Számomra még valami bizonyítja azt, hogy a nagymamámmal valami nem volt rendben. Annak idején a falun, olyan házban, ahol bent nem volt WC, amikor kint nagyon hideg volt, a házban, a billiben intéztük a "kis WC"-t. Ez annak idején gyakori dolog volt. Nekem viszont ekkor sem volt nyugalmam, mert a nagymamám mindent megtett, hogy ilyenkor is zaklasson. Megpróbált meglesni, mert az ajtón üveg volt, és rajta szinte átlátszó függöny. Az arcát, kíváncsi tekintetét, szinte mindig észre vettem a függöny mögött. Gyakran megpróbálta hirtelen kinyitni az ajtót, és közben úgy tett, mintha ez véletlen lenne. Szerencsére, mindig bezártam az ajtót.

Nekem mindez furcsa, mert amikor ezek a dolgok történtek, ő már kb 60 éves volt. Valóba érezhetett szexuális vágyat irántam, vagy csak megalázni akart?

Sokféle szexuális zaklatásról hallottam már, de olyant nem, hogy egy nagymama fogdossa a leány unokáját.



2017. jan. 20. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudom ez nagyon régi kérdés, de muszály írnom!

Nagyon-Nagyon sajnállak! :( Én, csak arra tudok gondolni, hogy a ”nagyid” azt akarta, hogy fiú legyél, mert hát ott lent fogdosott, rövidre vágatta a hajad, stb. Mondok valamit, ne foglalkozz ezzel, ez már a múlt, csakis a jövőbe nézz! :)

2017. febr. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!