Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden kamasz ideges, feszül...

Minden kamasz ideges, feszül és agresszív? Vagy csak én találkozom sokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy itt is amikor kérdeznek meg sem hallják a válaszok lényegét a legtöbben, hanem azonnal indulatból válaszolnak ledorongolnak.( mintha nem tanultak volna meg értelmesen gondolkodni, másokat meghallgatni.) Szóban is elég agresszívak, s mint hallom látom a hírekben a valóságban is előfordul.

Olyan mintha túl lennének pörgetve, fel lennének húzva. Én is voltam kamasz és buliztam is meg minden, de nem úgy érzem mi nem voltunk ennyire durvák mint a mai gyerekek. Ez a világ erre fejlődik?


2008. okt. 11. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ohhh én nem vagyok mégres

mondom mégres

mrgées

ba.zd.meg,mondom hogy mérges a roh.adt életbe! xDDD

Na komolyra venni a dolgot,nos igen,én is ha dühös vagyok földhöz vágom amit tudok.Haverom tegnap halott valami rosszat a telefonba (szerelemmel kapcs.)

szekrényhez vágta és a mobilnak annyi xD

2009. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem csak erre gondoltam.

Bár nagyon elkeserítő,hogy a szótáratok sokszor nem áll másból, mint indulatszavakból és káromkodásból. Mint ha nem lenne más a magyar nyelvben.


De igazából amikor a kérdést feltettem kulturált választ vártam azoktól akik ide írnak. Tőletek is mai kamaszok. S eddig meg is kaptam.

Azoknak akik tudtak válaszolni a különböző kötőszavak és indulat nélkül a kérdésre köszönöm.


Azt látom,hogy a mai kamaszok, fiatalok nem ismernek sokszor sem istent sem embert és minősíthetetlenül válaszolnak a legegyszerűbb kérdésekre. nem gondolkodnak, hanem indulatból reagálnak. amikor kérdezel valami és azt a választ kapod,hogy közöd, meg b..meg. Hát nem elkeserítő hanem egyszerűen felháborító és elszomorít. Mert ezek az indulatos ifjak fogják nevelni a következő nemzedéket. S ha így folytatódik azok a gyerekek már nem kérdeznek, nem válaszolnak hanem ütnek vágnak.

Efelé halad a világ?

2009. márc. 8. 08:31
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves flegma válaszoló!!



Csatlakozom hozzád!!!!!!!xD


nincs is annál jobb,mint anyámékat csesztetni...

meg bömböltetni a zenét(hard-techno,house!!)egész nap..

lesz*rni mindent..

elvileg miénk a világ...xD

meg majd a kövi generációé..:D


DE ADDIG A MIÉNK!!


mert flegmák vagyunk és mert megtehetjük...

15/L

2009. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jah bocsi..


a kérdezőnek:

én a 6éves idegtépő öcsikémet és a 8 éves nyávogós hugicámat...szabályszerűen meggyilkolom!!!!

a dolgaimat ritkán töröm..bár a mobilommal focizni szoktam...:D

de am az agresszivitást a szülők váltják ...

15/L az előző..xĐ

2009. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de a megfelelő környezet megnyugtat, és rendes leszek. Pl.: barátok, edzőtársak, mindenki, akivel őszinte lehetek
2009. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen már eleve nem tartoztam ebbe a fiatal kategóriába, mert korán beértem. Vegyük figyelembe azokat a fiatalokat is, akik, bár kevesen vannak, de rendesek, és tanulnak, és érettek! Nálam a 16 éves kor még csak 2 évvel ezelőtt volt, önfényezés nélkül mondom, hogy érett vagyok.
2009. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!