Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy 14 éves lány?

Figyelt kérdés

5 ezer Ft alatt.

Egy kis faluban élő, molett, kicsit koraérett lányról van szó.


2008. okt. 19. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne próbálj parfümöt venni! Egyszer én is kaptam hasonló életkorban, de hát persze nem ismerték az ízlésemet, úgyhogy nyúlriasztóként végezte, mert másra nem volt alkalmas...

Azt, hogy mit vegyél neki, nem tudom. Te ismered, neked kéne legjobban tudnod. Az általános ajándékoknak, mint a börge meg a piperecucc, nem tud igazán örülni az ember, hiszen nincs benne semmi személyes...

2008. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem szép ajándék lenne ha valami házi fogyasztó gépet kapna pl:Steppert vagy a mai lányok nagyon szeretik a playboy mintás dolgokat esetleg mp3 vagy mp4 lejátszó.Az én lányom is 14 ő ezeket a dolgokat szereti.
2008. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem készítess neki valami személyre szóló ajándékot.Pl.kedvenc énekese,pasija, képével egy bögrét,naptárt,egér alátétet,pólót, stb...
2008. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Könyvutalvány,mozijegy,szinházjegy, ha van telefonja memória kártya,számítógéphez vebkamera, stb...
2008. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Párom huga egy eper illatú pendrivét kapott a számitógépéhez és egy epres csokit! Imádja az epret!

S nagyon örült neki.

2009. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

AZt elfelejtettem mondani hogy van citrom,csoki meg narancs és hasonló illatú is:) Nagyon gusztusosak:)

S olyan szinű is. Pl a csokis az barna. S van rátéve ilyen dugaszka is tehát nem lehet elhagyni a pendrive végét!

2009. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!