Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szóljak az anyának, hogy...

Szóljak az anyának, hogy láttam a 11 éves fiát cigizni?

Figyelt kérdés
A minap jöttem haza a kisfiammal oviból amikor megláttam a lányom osztálytársát egy nagyobb gyerekkel cigizni.Valószínűleg nem gondolta,hogy errefelé ismerőssel találkozhat.Én úgy gondolom fordított esetben én is elvárnám,hogy szóljanak,de most bizonytalan vagyok,nem tudom van-e jogom beleavatkozni ilyenbe.
2008. okt. 21. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Én szólnék!!!
2008. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Éni is megemlíteném az anyukának!
2008. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is szólj.
2008. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha valamilyen szinten ismered az anyukát, akkor igen. Csak nehogy a lányodon csattanjon a dolog, gondolom a fiú látott és tudja, kinek az anyukája árulta el.
2008. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Én azt csinálnám, hogy szólnék a gyereknek: megkérdezném, hogy az anyukája tud-e erről. Azt mondanám neki, hogy szóljon az anyukájának ő (megadnám az esélyt rá, hogy ő legyen őszinte) és egy hét után megkérdezném az anyukát, hogy elmondta-e a fia. De a gyereknek is megmondanám, hogy egy hét múlva megkérdezem az anyját.
2008. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

én is szólnék. Nehogy már egy 11 évesnek ne lehessen parancsolni....

mondjad az nyukájának, hogy mondja azt a fiának hogy ő látta!! így nem lesz gondotok nektek sem. szerintem.

2008. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem attol fugg hogy mennyire vagy beszelo viszonyban ezzel a csaladdal. Ha a fiu a lanyod osztalytarsa de a szulokkel te igazabol nem vagy beszelobe hagyd szerintem nem kell keverni. A szulonek ugyis ereznie kell a cigi szagot a gyereken.
2008. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez tetszett " mondjad az anyukájának hogy mondja azt a fiának hogy ő látta". Azt hiszem így volt az egyik válaszban. Szerintem hazugsága buzdítani senkit nem kéne. Föleg már nehogy a fiamnak hazudjak. Jó példa. Szerintem ha jóban vagy az anyukával szólj neki nyugodtan, ha nem akkor semmi közöd hozzá, a legjobb kimaradni belőle.
2008. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Nincs köze hozzá...?? A társadalmunknak alapvető problémája, hogy mindenki homokba dugja a fejét, és úgy tesz, mintha nem látna, nem hallana! Nekem bizony jól esne, ha valaki figyelmeztetne, hogy probléma van a gyerekemmel! És én is ugyanúgy megtenném másért, még akkor is, ha nem ismerem az illetőt!

Jó lenne, ha több felelősséget éreznénk egymás iránt, egymás gyerekei iránt is! Régebben azért odafigyeltek egymásra az emberek, sokkal "nyugodtabb" volt az élet!!

Van közöd hozzá, igenis szólj az anyukának!

2008. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van egy 9 éves fiam, és jobban átgondolva ezt a kérdést az a véleményem hogy szólj neki. Én tudni szeretnék egy ilyen dologról mindenképp.
2008. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!