Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szóljak az anyának, hogy...

Szóljak az anyának, hogy láttam a 11 éves fiát cigizni?

Figyelt kérdés
A minap jöttem haza a kisfiammal oviból amikor megláttam a lányom osztálytársát egy nagyobb gyerekkel cigizni.Valószínűleg nem gondolta,hogy errefelé ismerőssel találkozhat.Én úgy gondolom fordított esetben én is elvárnám,hogy szóljanak,de most bizonytalan vagyok,nem tudom van-e jogom beleavatkozni ilyenbe.
2008. okt. 21. 13:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tulajdonképpen óvodáskoruk óta ismerem a szülőket,minden szülőértekezleten találkozunk ,beszélgetünk,de összejárni azért nem szoktunk.Nem hinném,hogy a lányomnak baja lenne belőle,mert a kissrác ráadásul "szerelmes" a lányomba ,legfeljebb összevesznek.Azt hiszem ha legközelebb találkozunk mondom neki,mert mint írtam én is szeretném,ha ilyen dologról tudatnának,ha muszály.Csak kissé bizonytalan voltam,de azt hiszem nektek köszönhetően ez eloszlott. Köszi mindenkinek!
2008. okt. 22. 10:07
 12/22 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem kérdés

Persze h. szólj

2008. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%
Naná hogy szólj.
2008. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes szólni...de nem értem,hogy a szülei nem érzik rajta.Amikor a fiam 15 évesen állt neki cigizni szinte az első pillanattól fogva éreztem a ruháján meg mindenén,pedig akkor én is cigiztem
2008. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

Jajj, most mit kell szólogatni....


1. nem a te dolgod

2. nagy valószínűséggel a gyerek csak kipróbálta

3. saját magát teszi tönkre, ha neki ez jó, csinálja.

2008. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
54%

szerintem ne szólj magánügy, ha majd ő akar szól(deh úgysem fog mondjuk) Nyugodtan lepontozhattok nekem ez a véleményem:)

Tamilina

2008. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%
Az én lányom 10 éves. Én mindenképp elvárnám, hogy ilyen esetben szóljon, aki látja. Főleg, ha régi ismerős az. És becsülném, hálás lennék érte.
2008. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Még a cigiszaghoz annyit hozzátennék, hogy én 16 évesen gyújtottam rá először. Pár naponta elszívtam egy cigit a szabadban. Akkor nem ivódott bele a ruhámba és mire hazaértek munkából, már el is illant a szag, pedig egyik szülőm sem dohányzott soha. Egyszer érezték meg, de akkor helyiségben gyújtottam rá a haverokkal. Azt mondtam a buszmegállóban előttem cigiztek és rám jött a füst. Csak két év múlva derült ki, hogy dohányzom néha. Aztán hamar le is tettem, miután kiderült.
2008. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
36%
Igen.
2008. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én szólnék mindenféle képen. Már most cigizik? :/
2010. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!