Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedjem ezt a kapcsolatot,...

Pádre67 kérdése:

Engedjem ezt a kapcsolatot, vagy tiltsam?

Figyelt kérdés

17 éves nagyon csinos szűz lányom beleszeretett egy 32 éves egyedül álló férfibe, aki viszonozza ezt az érzést.

Alapból ő írogatott rá és, csavarta el a fejét.

idáig még csak egy két csók titokban való találkozás volt.

Úgy teszek mint ha nem tudnék semmit. A gyerek nem mer elém állni fél, hogy mit mondok, vagy teszek. De más forrásból tudom, hogy szenved éjszakákat sír át.

Mit tegyek?



2017. nov. 12. 09:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
31%
Kemény tiltás, pasit pedig megfenyegetni valahogy, hogy takarodjon a közeléből.
2017. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
19%

Ha tudod kicsoda, hol lakik vagy elérhetőséget akkor szépen elbeszélgetnék vele mégis mit képzel.

Ez már beteges.

A lányodnak mire hazajön az iskolánból se net, se tablet, se pc, se laptop. Elbeszélgetnék vele erről. Mi is keresztül mentünk ezen, 32 éves akarta felszedni a 16 éves lányomat. Olyannal is kioktatta már nem.pedofília stb. Mennyire szereti. Ott buktak le, hogy megtaláltam a drága sminkeket.

4 hónapig hoztam vittem a suliba, mikor kiderült a férfiról lányokat futatt.

Nehéz volt, rengeteg veszekedés volt. A lányom hazudozott minden félét rólunk, lejáratott az osztályfőnökének.

2017. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Úristen de durva...


A legfontosabb hogy mielőbb vidd el dokihoz és irassatok fel gyógyszert, kösd a lelkére hogy mennyire fontos hogy rendesen szedje. Erezze hogy bízhat benned. Talán ő hamarabb észhez t3r mint anno én. Ha szerencséd van rájön gyorsan hogy ez nem jó.

2017. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

Hiába tiltod, ha akar úgyis találkozik vele, viszont a kapcsolatotok megromlik, nem fog bízni benned, hazudozni fog neked.Először beszélgess a lányoddal, kezeld felnőttként, és úgy beszélj vele, mintha a barátnője lennél, nem az anyja. Mit szeretne, miért szereti a férfit, stb. Próbáld megérteni, ne bíráld.

Utána csinálnék egy ebédet, vacsorát, és meghívnám a férfit. Megnézném hogy milyen, beszélgetnék is vele, semleges dolgokról, nem faggatnám kettőjükről.Megpróbálnám megállapítani, illenek-e egymáshoz, megfigyelném hogy bánik a lányommal, stb.

És azért titokban finoman érdeklődnék másoktól, "lenyomoznám" a fickót, milyen az életvitele, munkája, viselkedése, előző barátnői, szülei, stb.De ezt óvatosan, ne tudja meg.

2017. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%

Nehezzz.... semmi sem jó, ha tiltod az a baj , te leszel minden jónak az elrontoja, titokban fogjak keresni egymást. Szerintem.

15 e túl sok de lehet hogy működni fog és nagyon boldog lesz... az első alkalom az nyomot fog hagyni benne azt ugye tudod, meg jobban isteniteni fogja, szerintem enged de legyenek szabajok pl a suli és a védekezés.... nem tudom hogy mit tennék nekem csak 14 e a lányom, de nehéz tudom. ::(( már én is gondoltam erre mi lesz ha??!!

2017. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem tiltanám, úgyis találkoznak, ha akarnak.


A csávónak visont megmondanám, ha bántja a lányomat, a kezébe adom a golyóit.

2017. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok a korkülönbség, de tiltani nem tudod, mert ha nagyon akarja, úgyis találkozni fog vele. Meg te is tudod, hogy sír, szenved emiatt. Azzal, hogy engeded és normálisan állsz a dologhoz, sokkal jobb lesz neki is és szerintem még hálás is lesz.

Majd később mutassa be, érdeklődj a férfi iránt, hogy milyen ember, állj hozzá pozitívan.

Ha jól megvannak együtt, szeretik egymást, akkor nekem nem lenne kifogásom ellene. Persze, azért ne legyen terhes, de ha már erről van szó, egy korabeli fiútól is teherbe tudna esni, ez nem attól függ, hàny éves.

Lehet, hogy a végén ez egy hosszútávú, jól működő kapcsolat lesz, de lehet, hogy majd szakítanak. Esélyt lehet nekik adni. Már a lányod is nemsokára nagykorú, úgyhogy nem is számít törvényellenesnek.

Én sem merném anyámnak elmondani, ha ennyivel idősebb férfi lenne a barátom, én is ezen rágódnék, görcsölnék és nagyon megkönnyítené a dolgomat, ha a szüleim adnának egy esélyt, nem utasítanának és tiltanának el tőle azonnal.

2017. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiltod csak megoldja titokban, szerintem adj esélyt a pasinak, lehet egy teljesen szimpatikus, korához képest fiatalos hapsi, akár még működhet is közöttük, ha meg mégse, több hitele lesz annak hogy nem tetszik a fazon ha már szemtől szemben is találkoztál vele.
2017. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 bagdirobert válasza:
100%
Nekem volt egy lány osztály társam 16 éves volt és a barátja meg 29 éves volt,13 év volt köztük ez még 2013-ban volt és mái napig együtt vannak ez szerintem ember függö,ha kedves és normális a férfi akkor én mindenképpen elgondolkoznék rajta
2017. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Egy korabeli is átverheti ha nagyon akarja. Nem a kortól függ.
2017. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!