Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedjem ezt a kapcsolatot,...

Pádre67 kérdése:

Engedjem ezt a kapcsolatot, vagy tiltsam?

Figyelt kérdés

17 éves nagyon csinos szűz lányom beleszeretett egy 32 éves egyedül álló férfibe, aki viszonozza ezt az érzést.

Alapból ő írogatott rá és, csavarta el a fejét.

idáig még csak egy két csók titokban való találkozás volt.

Úgy teszek mint ha nem tudnék semmit. A gyerek nem mer elém állni fél, hogy mit mondok, vagy teszek. De más forrásból tudom, hogy szenved éjszakákat sír át.

Mit tegyek?



2017. nov. 12. 09:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat.

A fiút 1 éve ismerem, igaz felületesen kőművesként vállalt nálunk egy munkát, amit rendesen elhúzott. Eközben alakult ki a románc.A lányom, anyámmal beszélte meg a dolgokat, onnan kaptam az infót.

Végül tegnap úgy döntöttem,meg engedtem neki a "járást" azon szabályokkal nincs itt vagy ott alvás.Csak mozi , diszkó séták stb. ismerje meg a fiút. A fiúval is elbeszélgetem, vele is közöltem a szabályokat. Közöltem vele ha megbántja, vagy erőszakos lesz a lányommal, azt ne akarja megélni. Hát bízom benne, hogy gyorsan kiábrándul belőle.

2017. nov. 15. 20:04
 22/28 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
Nincs ottalvás... :D Szexelni lehet nappal,ágy nélkül is...:) Bocs;) Ettől függetlenül szurkolok,hogy úgy legyen,hogy jó legyen...:)))
2017. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

ohohohhóóóó nyugi aki szexelni akar az megoldja nappal is.

Anyám se értette soha ezt a nincs ottalvás dolgot, idézném "nem tudok olyat amit éjjel tudtok csinálni de nappal nem"

2017. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem itt nem a szexen van a hangsúly. Szimplán ne aludjon egy 30 éves férfinél. Én sem engedném.
2017. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%

Sztem próbálj úgy állni a dologhoz, h a lányod neked mondhassa el, ha baja van. Mondjuk ezt nem 17 évesen kell elkezdeni, a bizalmat kiépíteni.Van egy rossz hírem Apuka lesz még több férfi is a lányod életében, reméljük, mint szülőtársak, és azokkal is eléd kellene állnia.

Mit tegyél?

Fogadd el. Ha a lányod szereti, neked is szeretned kell.Egy 32 éves férfivel nem malmozni fognak, beszéljetek a fogamzásgátlásról.Azért a 32 éves díszpintynek megemlíteném a vadászpuskát, és ha megbántja a gyerekemet...tudod..

Ha ez vigasztal, a fiam első hazahozott barátnőjének én is gödröt akartam ásni és kicsapni a kertbe legelni főleg, amikor kiderült, h fényevő-magevő-wellnwsfittneslady.Ja és idősebb a fiamnál.

A gödör még megvan, ha megbántja a gyerekem, símán beleásom, fejjel lefelé, h feltámadáskor is lefelé kaparjon.

Üdv. egy Anyatigris.

2018. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Azért ezt az esetet olvasd végig, mielőtt még tönkreteszed a lányod életét:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..

2018. jan. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Eltelt több mint 2 hónap, hogy meg engedtem a járást.

Ez idő alatt a fiú elvitte a lányomat 1x diszkoba mindjárt az első hétvégén. Voltak egyszer vacsorázni, valamint egy szilveszteri partin.Nem igazán értem mit akar a gyerektől ha valóban szerelmes belé, akkor miért nincsen minden hétvégén nálunk? Vagy miért nem találkoznak a városban, és mennek moziba, vagy csak kéz a kézbe sétálni.Mikor én az anyjának udvaroltam minden szabadidőmbe rohantam hozzá, hogy vele lehessek.

Ezek szerint nem szerelmes a lányomba. Viszont írogat neki, hogy így meg úgy szereti, és mennyire hiányzik neki , meg hogy mennyire várja , hogy találkozzanak.

Magyarán hülyíti a gyereket. Tegnap már nem bírtan tovább mikor az esti közös családi kártyajátékot a gyerek otthagyta mert hívta a fiú, hogy mennyire szereti, hiányolja. Kifakadtam, és sajnos amit már utólag bánok de üvöltve kérdeztem, hogy hogyan lehet ilyen naiv buta liba? Hogy nem látja, hogy csak hülyítik, és hogy nekem mennyire rosszul esik, hogy ő ilyen agyatlan. Na erre nagy sírások közepette megígérte, hogy szakít vele, és ezzel a lendülettel elment a nagyanyjához aludni.

Most megint törhetem a fejem, hogyan tovább.

2018. febr. 4. 19:09
 28/28 anonim ***** válasza:

Szabad tudni mi történt azóta?

Sikerült megszabadulni ettől a görénytől?


A véleményem, hogy aki egy naív lányt, főleg egy kiskorút, fiatalkorút, de akárkit hülyít, akinek még nem elég érett a személyisége, hogy átlásson az ilyeneken, az nem korrekt ember. Ha az lett volna, akkor ő akart volna találkozni a lányod családjával.

2019. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!