Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem viselkedik másképp 2 év...

Nem viselkedik másképp 2 év körüli gyereketek ebben a szeles időben? Kimentek vele?

Figyelt kérdés
Persze ahol nincs szél oda nem vonatkozik a kérdés de tapasztalatokat szívesen fogadok. Olyan furán viselkedik a pici és nem tudom hova tenni. Remélem nem lesz beteg,de nincs jele
2020. máj. 7. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
En a 3 honaposommal már 3 napja a hajamat tépem. Azóta van nalunk szél. De mindig ez van széles időben. Nyugos. Semmi se jó. 20 perceket se alszik en meg megorulok. Remelem jön már valami értelmesebb idő.
2020. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megérzik a gyerekek az időjárás változást. Speciel az én 21 hónapos fiamat nem zavarja, így is kint vagyunk sokat mert imádja. Nem lehet berángatni se.
2020. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam már magzati korában is utálta a szelet. A napokban annyit voltunk kint, hogy délelőtt elsétáltunk az apja munkahelyéig az ebéddel és vissza, ez nagyon lassú tempóban 20 perc. Hiába kérdeztem akar e még sétálni, motorozni mindig az volt a válasz, hogy haza akar menni. Otthon se maradt az udvarban, jött föl rögtön, pedig máskor úgy kell bekönyörögni ebédelni, este meg sötétedésig lenn van. Most telihold is van ami meg az éjszakáig zavarja meg szóval duplán is szerencsétlen a helyzet. De ma már jobb volt az idő, jobban kint is maradt.
2020. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!