Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet 3 gyereket "jól"...

Hogy lehet 3 gyereket "jól" nevelni?

Figyelt kérdés

Nem az anyagi oldalára vagyok kíváncsi.

Az érdekelne hogyan lehet megoldani a napi dolgokat pl: Ha a nagy már iskolás de még a kicsi ovis a legkissebb meg itthon van, hogy tudok a naggyal tanulni, hogy a kicsik ne zavarják? És ha este nem egy időpontban alszanak, vagy a fürdés törölközés stb..? Gyakorlati dolgok érdekelnének!

Leszúrások nem érdekelnek, hogy a mai világban 3 gyerek stb...


2007. dec. 20. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

koncentrálj a problémád megoldására, és nem másoktól várj útmutatást, mert mindenki saját szájize szerint fog irni, ahogy ő gondolja. Neked kell kialakitanod a szokásokat, a kicsikkel megbeszélni, hogy mit szeretnél, és elfogadtatni, hogy ha ők is iskolások lesznek ők se szeretnék, ha zavarnák őket a tanulásban stb.....


ne arra helyezd a hangsúlyt, hogyan nem tudod megoldani, mert már most azon problémázol, hogy mi lesz ha...

ha ott vagy a helyzetben úgy is adja magát,hogy mit kell tegyél, mert arra fogsz gondolni, hogy minden rendben lesz , minden sikerülni fog!

TARTSD A FIGYELMEDET A MEGOLDÁSON, NE A PROBLÉMÁN!

A mi lesz ha....felejtsd el....most van!

2007. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mi 5-en vagyunk én 25 vagyok a legkisebb 5 éves.

valahogy mindig volt :)ha aludt a kicsi(k)akkor mi tanúltunk ha fenn voltak játszottunk velük.a vacsora egy időben volt és segítettünk anyának.

az iskolás már sokat tud segíteni már azzal is ha elfoglalja a kicsiket.

kitartás és sok boldogságot a gyerekekhez:)

2gyerekes anya:)

2007. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!