Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A barátnőm nem mos kezet...

A barátnőm nem mos kezet pelenkazas után, ez csak engem zavar?

Figyelt kérdés

Egy idősek a kisbabaink. Elkezdunk osszejarni a napokban. 1x nala, 1x nalam voltunk.

Pelenkazas után nem mos kezet, ez egy nagydolgos pelus csere után tűnt fel. Utána osszefogdossa a gyerekek játékát, amit a szajukba vesznek es a hamijukat.

Egyszerűen kivagyok ettől. Utólag is.

Szerettem volna szólni, de nem mertem, mert féltem, hogy megbantom. Próbálkoztam azzal, hogy látványosan, hangosan mondtam hogy elmegyek kezet mosni miután a sajatomnak cseréltem. Én mondjuk előtte is van, hogy kezet msosok, ha piszkosnak érzem.


Legközelebb fogok szólni, csak még ki kell gondolnom, hogy ne sertsem meg. Ezt egyáltalán nem szeretném.


Ti hogy vagytok ezzel? Zavarna ebben az esetben? Mostok kezet utána?



2021. jún. 12. 07:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan alap, hogy tuti kicsúszott volna a számon a kérdés rögtön, hogy "nem mész?"
2021. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%

Kis dolog után nem mindig, de olyankor gyakran csak kívülről érek a pelenkàhoz.

Nagydolog után mindig!!!!


Sőt, kisebbeknél kézfertőtlenîtettem is.

2021. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
Fuj.
2021. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
54%

De érdekes, én sem mostam, csak ha kellett, mert hozzámért a kaki és le kellett törölnöm.


Nem tudom másoknál hogy zajlott, de nálunk töröltem2-3-4 popsitörlővel, aztán mikor már az is tiszta volt a popsitörlő a baba fenekén, akkor még rátöröltem egy két popsitörlővel utána, úgy éreztem a tiszta popsitörlőtől az én kezem is tiszta lesz, hisz az eleve tisztításra van, nem úgy, mint a wc papír, ami semmit sem tisztít..


Szóval popsitörlés után, ha tiszta a feneke, tisztítasz még egy kendővel, aztán a tiszta kendővel megtörlöd a kezed és kész(abban az esetben, ha nem lettél kakis)


Emlékszem az uncsitesóm egyszer szörnyülködött, hogy szennyezzük a környezetet és dobjuk ki a pénzt pisi-kakilásonként egy vagon törlőkendővel, ő meg egyet használt pisihez, kettőt kakihoz, és minden alkalommal kezet mosott.

2021. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Na most beugrott, hogy a lányom barátjának anyukája sem szokott(amikor látom), arra van a törlőkendő, hogy tiszta maradjon, amihez hozzáér
2021. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
76%

A törlőkendő csak szétkeni a bacikat, de nem tisztít. Ráadásul valóban szennyezi a környezetet a sok felesleges popsitörlő.

Én kézmosás párti vagyok.

2021. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
57%

Amikor napközben a lakásban/házban villanykapcsolóhoz, telefonhoz, ajtókilincshez, billentyűzethez nyúlsz az után is minden alkalonmal kezet mosol mielött a gyerek játékaihoz érsz? Mert ezeken a dolgokon is érdekes dolgok szoktak lenni.

Pelenkázásnál nem nyúlok a tartalmához, a törlőkendővel egyszer törlök és kettéhajtom.

Talán 2x fordult elő, hogy a kezemre került valami.

2021. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
46%
Csak akkor mosok kezet ha úgy érzem szükséges. Van hogy látszólag nem értem hozzá a kakihoz, én mégis úgy érzem, hogy kezet kell mosnom, mert nem úgy ment a pelusozás ahogy szokott. Természetesen ha olyan lett a kezem, kezet mosok. Ha meg a konyhába lépek akkor ez az első dolgom, függetlenül attól hogy mit csináltam előtte és hogy csak egy pohár vizet töltök ki vagy az ebédnek állok neki.
2021. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
52%

Engem sem érdekelt ilyen szinten a kézmosás. Túlreagálod.

Lehet ilyenekkel szekálni másokat, de a "hamijuk" engem jobban idegesít, mint az, ha valaki egy kisbaba simogatás után nem most kezet.

2021. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
Nagy dolog után csak akkor mosok kezet, ha véletlenül a kezem is kakis lesz. Amúgy van két fertőtlenítő a pelenkázón, azt szoktam inkább használni, kéznél van és nem kell rohanni a fürdőbe.
2021. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!