Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdődik a gyerekeknél...

Mikor kezdődik a gyerekeknél a dackorszak?

Figyelt kérdés
Mikor kezdett el kényeskedni,hisztizni esetleg?

2022. jún. 27. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A dackorszak nem a kényeskedésről szól.


Nekem a nagy màr 1,5 éves kora előtt kezdte és most 4 évesen csak akkor van, ha túlfàrad.


Kicsi 2 évesen kezdte, mèg nincs fél éve, de sokkal durvább.

A nagynál csak néha volt kezelhetetlen.. aztán jól elébe lehetett menni.. a túlfáradást, túli gerlést próbáljuk kikerülni.

Kicsinèl ez nem elég.

Mindenen kiborul…

2022. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 2. szülinap után nem sokkal kezdődött. 2 hét múlva betölti a hármat, de egyelőre csak egyre rosszabb
2022. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban szerintem 1,5 és 2 éves kor között kezdődik, aztán valamikor az óvodás kor alatt lecseng
2022. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 szülinapja után nemsokkal kezdte. 3 éves múlt (áprilisban) és még mindig csak egyre rosszabb.


Kényeskedni?! Mindent mondanék rá, csak ezt nem

2022. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kezdte, most 3,5 a fiam, és most nagyon durva amit művel. Mindenre nem a válasz, toporzekolva hisztizik. Egyenlőre nem látom a kiutat. A tulelesre hajtok.
2022. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5 év körül vagy kicsit később. De például a lányomnál már 1 éves kora után voltak jelei. A fiam most lesz 1,5, már nála is kezdődik vmi.
2022. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ooo mi az a dackorszak???

🤣

2022. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Mondjuk ma nagymamázott a nagy..

Nem aludt délután.



Alapból, ha bárhonnan hazajön akkor itthon kiereszti a gőzt…


Mert “idegenben” áldott jó gyerek, semmit nem kell 2-szer sem elmondani neki. Sőt.

Teljesen önálló.



Nahmármost


Kitalálta, hogy altassam el.

De tegnap őt altattam és a kicsinek megigértem, hogy ma ő következik.

A nagy pontosan 20 percet ordított, a férjem már meg sem próbálja kezelni, mert nem lehet.

Nem érhet hozzá, mert akkor jobban kiborul.

Elmondtam neki, hogy megvàrhat, ha a tesója elalszik, akkor elaltatom, be sem kell mennie a szobájába addig ( hiába múlt el 9 óra)


A szívem szakad meg, de ezt beszéltük meg.

Ha beadom a derekam egyeészt rosszabb, másrészt a kicsi borul ki, akinek igéretet tettem.


Persze ez csak egy példa.


Íràsom közben a kicsi elaludt, a nagyhoz mentem, aki úgy ölelt mint egy kiscsomoámz.

Elmondta, mi volt a baja, amit nem akar még mindig megértenicl, hogy ahogy a neki tett igéreteimet ugyanúgy a tesójának tetteket vagy bàrki másnak tetteket is megtartom.


Szóval nekem ez nagyon nehéz, amikor oka van, hogy nem az történik, amit akar és ezen nem tudok valami okból változtatni… ezen túlpörgeti magát.


Mert ha nem így van, el sem jutunk a hisztiig, mert, aminek ellenkezőjére nincs konkrét indok abban engedek, hisz a mindig “nem” sem megoldás..


Mire ezt leírtam a nagy is elalszik.


( nàlunk nem alváskor van meseolvasás, mert felébrednek tőle, nem elálmosodnak)

2022. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!