Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 2 éves nagyon durva...

Lassan 2 éves nagyon durva cici függő kisfiam el választásához, kérnek hasonló cipőben járó anyukák , tanácsát ill segítségüket. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Cici függő , el választás , szoptatás .

#szoptatás #függőség #El választás
2022. nov. 25. 20:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
70%
Természetes tény. Én is tudom. Ettől még ahogyan mondtad, nem állatok vagyunk (szerintem az inkább hajaz az állatra aki egy futó, beszélő gyereket szoptat), civilizáltan élünk így idővel le kell választanunk a gyereket, ha az nem hagyja abba magától. Ez a baj a 2+ évesek szopizásával.
2022. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
18%
11. És mi a forrásod, ami azt mondja le kell választanod? Mégegyszer megkérdezlek és remélem tudsz válaszolni kultúrált hangnemben, mi az az érv, ami miatt le kell választani 2 évesen? Mitől lesz rosszabb egy gyereknek, akit 3 évesen választanak le? Mellőzzük, hogy szerinted mi a normális ezúttal, nem ez a kérdés. Annyira bosszant, amikor érvek nélkül tesznek kijelentéseket - és most bocsáss meg - de a témában láthatóan teljesen tájékozatlan emberek.
2022. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
27%

11, a természetes leválasztódás azt jelenti, hogy minden gyerek képes elválasztani magát sürgetés és erőszakoskodás nélkül a maga ütemében.

Aki ezt nem érti meg, az nem csak a gyerekkel, hanem magával is kitol.

Mert nem, a gyereknek nem érdeke, hogy erőszakosan elválasszák 2 évesen, ha még nem tart ott. Nem túl nagy hozzá, nem befolyásolja negatívan a fejlődését a szoptatás, sőt, ellenkezőleg.

A szoptatott 2 éven felüliek 99 %-ról egyébként ránézésre meg nem mondod, hogy még szopizik, mert vannak már olyan okosak, hogy tudják, hogy csak otthon, csak bizonyos helyzetekben. Nem kürtölik szét a játszótéren, az oviban.

2022. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
39%
Adj neki normális ételt.
2022. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
59%

14, gyerekem már 8 hónaposan full menüt megevett önállóan, darabosan (blw) és felnőtt mennyiséget, sose volt gond az étvágyával, "mégis" szopizott 3,5 éves koráig.

Egyáltalán nem ezen múlik.

2022. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
25%
komolyan nem fér a fejembe, hogy ki az, akinek jó, hogy egy full önálló lény lóg a mellén ÉVEKIG... undorító
2022. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
38%
16. Akkor te ne szoptass. De ne undorítózz már le olyat, amihez fingod sincs.
2022. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
34%
Még a kiscsikót is leválasztják 6 hós korában. Rokonomék lovardát üzemeltetnek, láttam már olyat. Egész nap nyerít az anyja után, aztán megbékél. Majd a gyerek is nyomja a tam-tamot pár alkalomig, aztán nem kell majd neki a szopás. Egy 2-3 éves gyereket károsodás nélkül le lehet választani és szerintem sokkal egészségesebb ha le is van.
2022. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%
18. És te lónak érzed magad? A természetben pedig a majmok (amikkel egy icipicit közelebbi rokonságban állunk) megvárják a természetes leválasztódást. Senki nem mondja, hogy így kell csinálni, én sem várom meg, de eszembe sem jutna elítélni másokat. Tanulmány bizonyítja, hogy kiegyensúlyozottabbak azok a gyerekek akik saját magukat választják le valamint sokkal ellenállóbbak a betegségekkel szemben, szóval nincs igazad. Azzal viszont teljesen egyetértek, hogy károsodás nélkül lehet leválasztani a gyerekeket. Nem kell mindenkinek hosszan szoptatni.
2022. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
20%

Az én lányom nagyon ritkán beteg és 1 évesen leválasztottam. Ellenben az ovis társával, aki folyamatosan taknyol, fosik, lázas és még mindig szopik.

Úgyhogy ez is egy nagy általánosítás és hülyeség. Vagy te csak beteges, idegbeteg gyereket látták azok közül, akik nem szoptak abnormálisan sokáig? Erősen kétlem.


Nem, nem érzem magam lónak (de ha te majomnak igen, áldásom rája), csak mondom, hogy náluk is a természetben szopnának tovább, mégis leszedik őket az anyjukról, így egy embernek sem lesz ettől semmi baja.

Mellesleg az én kislányom olyan aranoysan ivott cumisüvegből, öröm volt nézni. Kedvem sem lenne akkora gyereket mellre tenni.

2022. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!