Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 2 éves nagyon durva...

Lassan 2 éves nagyon durva cici függő kisfiam el választásához, kérnek hasonló cipőben járó anyukák , tanácsát ill segítségüket. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Cici függő , el választás , szoptatás .

#szoptatás #függőség #El választás
2022. nov. 25. 20:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
70%
29. Gusztustalan szoptatni 😂😂😂😂 rendben, ez a te véleményed, szerencse, hogy nem kell mindenkinek szoptatni, mint ahogy mindenkinek sem kell sokáig, csak az itteni hölgyek sajnos nem tudnak két mondatot értelmezni.
2022. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
25%

Tévedsz drágám, mert nyelvszakon végeztem az egyetemen. :D

Csak gondolom milyen “tanulmányok” lehettek azok. A te szintedet nem lehet nehéz megütni.

2022. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
25%

Különben molesztált egy körmös néni? Vagy megcsalt vele az urad? Miért vagy ilyen pipa rájuk, hogy másodszorra hozod elő? :D

Aki igazán intelligens egy foglalkozást sem használ általánosításként.

2022. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
74%
32. Nyelvész vagy és nem tudod mi a tanulmány? 🤣🤣🤣 oké, hihető. Amúgy elképzellek, felhúzod magad és utána még eszedbe jut ez a hihetetlen jó poén. Juj ezt még gyorsan begépelem, most jól megmondom. Gyorsan keress rá az összes hozzászólásomra, hátha még valamibe bele tudsz kötni, ha érveid nincsnek, nyelvészkém. Amúgy nyelvész szakon nem kell tanulmányokat olvasni? Vagy hogy írtál ebből diplomamunkát?
2022. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

Igen, nyelvész vagyok és tudom is, hogy mi a tanulmány, de ezek az általad leírt tanulmányok már rég megdőltek:D

Az is hihető, hogy te nem csak egy kisképzőt végeztél el, mert intelligenciád nem sok van :D

2022. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
35. Nem nyuszika, nekem phd-m van. Tudod mi az? Tényleg megdőltek? Tudsz egyet linkelni? Mert én akár 2022-es tanulmányt tudok neked küldeni nagyon szívesen. Nem dőltek meg, de nem is erről van szó. Kommentek óta, azon pörögsz, hogy nem így van, pedig de tanulmányok bizonyítják. Miért nem lehet ezt elismerni, attól, hogy te viszont 1 évesen akartad elválasztani? Én másfél évesen választottam le, mert elég volt, és nem lett volna olyan tanulmány ami ebben meggátol. De ettől még nem lesz kevésbé igaz, az hogy igenis jótékony hatásai vannak a hosszú szoptatásnak és a természetes leválasztódás 2-7 év között van. Ezek tudományos tények, amit tanult, diplomás emberként illene elfogadni. Egy sorral sem írtam, hogy szoptasson 7 éves koráig, vagy ne hagyja abba, sőt tippeket adtam neki, de amikor valaki meghazudtol a semmilyen tudásával olyan tényeket, amiknek a tanulmányozásával mások éveket töltöttem, felmegy a pumpa.
2022. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy ilyen szinten fogalmaz és értelmez egy phd-s. Gondolom, ki kellett találni valamit, ami magasabb végzettség, hogy itt kiéld a feltűnési viszketegségeidet, ha már a való életben elnyomnak.

Igen, el is ismertem, a nem tudom hányadik kommentben, hogy LÉTEZIK természetes leválasztódás, hisz tudok róla, ettől még a mi CIVILIZÁCIÓNKBAN abnormális az 5-6 éves gyereket csöcsön lógatni. És akinek ez tetszik, azzal is vannak gondok.

Ráadásul cicuskám nem, nem lesz ellenállóbb az anyatejtől egy gyerek. Segíti az ellenállását, de nem ezen múlik és nem kell egy tényen pörögni, amit a nagy, üres fejeddel elolvastál.

Látszik, hogy mennyire tele vagy magaddal, hisz leirigyezel, lenézel másokat. Titpikus butaság jele. :)

2022. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
72%
37. Attól, hogy nem hiszed el, még van. Mint ahogy gondolom te is nyelvész vagy. Én pedig a politikatudományok doktora, és ez akkor is így van, ha kommentek óta folyamatosan butázol. Mi a probléma fogalmazásommal? Az, hogy nem értünk egyet? Az ugye megvan, hogy engem szidtak, hogy én vagyok irigy, meg önigazoló és erre válaszoltam. Annyira bírom, hogy mindig csak azon háborodik fel valaki, amikor éppen vele nem értenek egyet, ha a másik oldalt gyalázzák az rendben van. Egyébként szerintem leabnormálisozni valamit, ami nekem nem tetszik érdekes. Gondolom tanultál antropológiát, így tudnod kéne, hogy mindig minden változik és a norma mint olyan nem értelmezhető. Valakinek normális a nyilvános szoptatás, valakinek - ahogy te fogalmazol - abnormális. Hol az igazság? Ha az egészet nézzük, nem az egyén szintjén és csak egy korlátolt ember hivatkozik a saját igazságára normaként. Egyébként igen tele vagyok magammal, mint ahogy te is, hiszen kommentek óta vitatkozol valamin, amit elismersz, hogy igazam van. Én csak azt mondtam, tudományos tény, hogy a természetes leválasztódás létezik és vannak előnyei. Sosem bíztattam erre senkit Egy hozzászólásomban sem írtam, hogy ezen múlik, nahát épp azt írtam mint te, hogy segítheti. Szóval mi az amit mondok és ennyire szenvedélyesen nem értesz egyet? Ja, semmi, értem, köszi, szia🙋‍♀️
2022. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!