Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 2 éves nagyon durva...

Lassan 2 éves nagyon durva cici függő kisfiam el választásához, kérnek hasonló cipőben járó anyukák , tanácsát ill segítségüket. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Cici függő , el választás , szoptatás .

#szoptatás #függőség #El választás
2022. nov. 25. 20:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
76%
20. Nem azt mondtam, hogy minden gyerekre igaz, hanem ellenállóbbak. Ez tudományos tény, menj és oktasd ki a kutatásban résztvevő orvosokat, hogy szerinted nem így van, mert a te porontyod nem volt beteg az anyatejes Ferike meg igen. Tudod ez nem úgy megy, hogy a műkörmös Marit megkérdezik, hogy mi a véleménye. És igen inkább közelebb érzem magam a majmokhoz, mint a háznál tartott lovakhoz. Miért nem raksz magadra nyerget, hiszen a lovaknál úgy van? Az meg, hogy szerinted aranyosabb a cumisüveg lol, igazán releváns információ.
2022. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
23%
Nem azert mondom,de mar ezer eve megdolt az az allitas,hogy a szoptatas barmit jelent a kesobbi egeszsegukre nezve...
2022. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
80%
22. Még egyszer, hátha sikerül harmadszor felfogni: ellenállóbbak a szoptatás alatt a betegségekre. Ennyit írtam és nem többet. Erre pedig kapásból 5 tanulmányt tudok küldeni, de ha egy mondatot nem tudsz értelmezni, akkor egy tanulmány nagy falat lesz. Nem azt mondtam, hogy okosabb, szebb, egészségesebb lesz, de alapvető tudomány tényeket ne vonj már kétségbe!
2022. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
23%
Pro és kontra is ezer cikket fel lehet hozni. Amúgy kit érdekelne,ha szoptatas alatt kevésbé lenne beteg? A betegség az élet velejárója. Az enyém tápszeres volt és alig volt beteg,az is sima nátha.
2022. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
80%
24. Nem, nincs a szoptatás ellen tanulmány. Lol🤣🤣 küldj már egyet légyszi. Hát engem mondjuk érdekel, hogy mennyit beteg a gyerekem. Én amúgy nem vagyok tápszerellenes, de olyan alapvető tényeket akarsz meghazudtolni - gondolom önigazolásból - hogy a hajam égnek áll. Senki nem mondta, hogy rossz a tápszer, vagy hogy betegebbek a tápszeres gyerekek, de jó hogy nem jobbnak állítod be a tápszert az anyatejnél.
2022. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
36%

25, te vagy aki végig önigazol. :D

Általában semmi más értelme nincs egy idő után a szoptatásnak, minthogy a gyerek ne vinnyogjon a csöcs után és hogy az anya is “picibabának” érezze a nagy, behemót, több éves gyerekét.

Pedig... felnőnek... és az úgy van rendjén.

2022. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
80%
26. Mit igazolok? Hogy én másfél évesen leválasztottam? Tehát korán? Mert elég volt. Általában aki tápszeresként ennyire ellene van a szoptatásnak baromi irigy, hogy neki nem sikerült. Különben miért foglalkoznál azzal, amihez nincs közöd? Én sem kommentelek tápszeres kérdésekhez. És nem, tévedsz. Erre mondtam, hogy szívesen küldök tanulmányt, hogy ez mítosz, téves elképzelés. De várom a tanulmányt ami megcáfolja a mondandómat, hátha tanulok valami újat.
2022. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
25%

Nem a tápszeres vagyok, butuskám. Hanem aki egy éves koráig szoptatta a lányát. Többen válaszolgatnak, ha nem tűnt fel.

Amúgy, ha tápszeres babám lett volna se lennék irigy. Mire kéne?

Ugyanúgy jóllaknak, mosolyognak, vidámak, nőnek a tápszeres babák is. Én is az voltam és nem voltam beteges gyerek. A lányomat is leválasztottam egy évesen, ő sem beteges.

És még sok ilyen példát ismerek. Tanulmányok, amelyekről a neten cikkez pár firkász, minden szart kimutatnak, attól mèg nincs az úgy. 🤠

Arra meg végképp nem vagyok irigy, ha valakinek az iskolás/óvodás gyereke nyammog a mellén.

2022. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem amúgy tök gusztustalan szoptatni és felesleges is. Sok szenvedés a semmiért. Az enyém tápszeres volt kezdetektől.10 hónaposan azt is elhagyta,normális ételeket evett. Már iskolás,semmi baja.
2022. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
33%
28. Miért vagyok buta? Mert én veled ellentétben el tudok olvasni idegen nyelven egy tanulmányt? Hát igen, a műkörmös tanfolyamon gondolom keveset jártál könyvtárba. Egyébként honnan kellett volna, hogy nem ugyanaz válaszol? Ha meg nem neked szól, mit ugatsz bele? Nyilván nem neked szól akkor te szerencsétlen. És a tanulmányokat orvosok, tudósok írják, ezeket nem találod meg cica a nők lapjában. Persze, hogy nem tudod elképzelni, hogy más egyetemen évtizedeket tanul, ha a 8 általános sincs meg.
2022. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!