Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 4 eves kislányom miért...

A 4 eves kislányom miért foglalkozik már azzal hogy ki lesz a fiú barátja? Lányoknak normális hogy már oviban is ez érdekli őket?

Figyelt kérdés

Lányok már ilyenkor ezzen gondolkoznak? 😀 én csak kamaszkent kezdtem érdeklődni a lányok iránt.


Én mindig haborusdit akartam játszani már miotta megszulettem 😀 nekem full idegen ez a hercegnozes meg ilyesmi.

Férfi aggyal nehéz megerteni a kislanyokat .



2023. márc. 1. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10 vagyok, azt lehagytam, hogy egyébként egy NAGYON lányos kislányról beszélünk, aki él-hal a csajos dolgokért!
2023. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Jajjj emlékszem nekem már oviban "szerelmem" volt. Szegény fiú biztos élvezte hogy a seggébe voltam mindig 🤣🤣

Hát a nők amúgy is érzelmesebbek. Másrészt személyiség függő is biztosan. Én például felnőttként is nagyon intenzíven élem meg minden érzelmemet.

2023. márc. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ovódában szerelmünk, pedig ez már majdnem 30 éve volt.
2023. márc. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem volt óvodába ilyen. A lányom 4 éves, nála sincs ilyen. Vannak fiú baráti, de csupán barátok. Azt sem tudja, mi az az szerelem. De lehet, hogy csak ő is ilyen késő érésű, mint én voltam.
2023. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak is volt ovis szerelme. 3 évig ugyanaz a kislány, monogám típus a szentem 😃, de azért ez közel se ugyanaz, mint amit majd 10-15 év múlva ilyenkor éreznek. Persze, azt látják otthon, hogy anya meg apa egy pár, az utcán is kézenfogva sétáló ellenkező nemű párokat, mesékben is a fiú meg a lány szeretik egymást, szóval tudják, hogy ezt "így kell", de komoly érzelmek nincsenek még mögötte.

Majd amikor kamaszként elöntik őket a különböző nemi hormonok, akkor lehet ténylegesen szerelemről, szexualitásról és hasonlókról beszélni. Az már egészen más.

2023. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen mindenkinek. Csak utánozza a lányod, amit látott a tv-ben, nem igazi érdeklődés, az kamaszkorban van. Nálunk az oviban kis és középső csoportban voltak fiú-lany barátságok, nagycsoportban már tök ciki a fiúknak lánnyal játszani, minden vegyes barátság megszakadt.
2023. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!