Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen programokat csináltok...

Milyen programokat csináltok 6 év körüli gyerekkel ami nem kerül sokba?

Figyelt kérdés
Suliban dolgozik így július 1-től augusztus 20-ig nem kell mennem, így ugye nem viszem a kislányom se oviba. Tavaly máshol dolgoztam akkor ment oviba nyáron is. Szóval 1 hete vagyunk itthon, de már most elment 30 ezer, mert strand, csúszdajegy, játszóház, buszjegy, fagyi, kaja, üdítő, ezt nem fogom győzni. Kis faluban lakunk, itt egy játszótér van és ennyi. Nem tudom, hogy megy így el a nyár, de azt se akarom, hogy mindig itthon legyünk, de minden pénzbe kerül.

#Gyerek, nyár, program,
2023. júl. 6. 14:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg ugye így sokkal több megy kajára is, hogy egész nap itthon van. Oviba ugye háromszori étkezést kapott. Szeptembertől meg iskolás lesz, amilyen listát kaptunk egy vagyon lesz az is szerintem. Nem tudom akinek 2-3 gyerek van, hogy győzi anyagilag.
2023. júl. 6. 14:10
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
De miért kell mindennap menni valahova? Nincsenek helyben barátai, akik átjöjetnek, vagy akikhez át lehet menni?
2023. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy mindennap mennénk valahová, de ez a heti 2 alkalom volt 30 ezer.
2023. júl. 6. 14:23
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

1) nem tudom az ország melyik részén laksz, de szinte mindenhol vannak túraútvonalak, erdők, vízpart, rétek, mezők stb., oda max. a busz/vonatjegy + vmi szendvics kell, kulacsba víz és mehettek (előtte neten nézzetek utána merre fogtok menni, milyen érdekességek vannak arra, még tanultok is új dolgokat)


2) közeli nagyvárosba beutazni és ott ingyenes programokat keresni, múzeumok, városnézés, játszóterek stb., történelmi helyszínek között is sok ingyenes vagy párszáz forintos belépővel látogatható van


3) nem kell mind a 8 hetet veled töltse, nyugodtan járhat oviba 1-1 hetet míg te otthon vagy

2023. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem merem bevinni oviba így, hogy tudják itthon vagyok, mert ilyenkor az óvónők mindent mondanak az anyukára csak szépet nem.
2023. júl. 6. 14:30
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Hol laktok? Milyen városban vagy faluban? Budapesten de az ország többi részen is nagyon sok ingyenes program vár titeket. Kiranduljatok! Az nagyon jót tesz a léleknek és a testnek is. Nézzetek filmet otthon, kézműveskedjetek pl só Liszt gyúr mával. Mi ezeket csináltuk nyáron amikor kicsik voltunk.
2023. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

kertes ?

tömb ház? Panel ahol nem lehet kimenni az udvarra

Te csinálsz neki most számoltam ki hogy 3 hónapos strand az többe kerül mint 1 otthon felállított medence

1 év alatt megtérül!

Medence ?könyvtár?játszótér? Bolt? piac ? Googléba beutöd otthoni játék annyit dob fel a net

tik tok facebook instagam

2023. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Kedved Kérdező!

Írd le nekünk hogy melyik településen laktok, fontos a kérdés szempontjából!!

2023. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jászságban egy faluban, kertes házban. Budapest 120 km-re van. Csak busszal tudunk menni mindenhová, mert a férjem autóval jár dolgozni.
2023. júl. 6. 14:47
 10/19 A kérdező kommentje:
3 óra hossza busszal Budapestre az út
2023. júl. 6. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!