Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 éves gyereknek hány...

Egy 4 éves gyereknek hány órát kell kibirni pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Az én négy éves lányomnak van hogy már két óra tartás után kell de ez szerintem gyakori!

2023. júl. 24. 10:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak az elfogyasztott víz mennyiségétől függ, hanem, hogy mit és mennyit evett előtte!

Nem is értem a kérdést, úgy hülyeség, ahogy van.

Ha út közben kell neki, akkor is lehet keresni egy helyet, ahol tud, kis ideig nyilván vissza tudja, meg vissza is kell tudnia, de ha nem bírja éppen, hát nem bírja és kész!

2023. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Én elküldöm indulás előtt,hogy próbáljon pisilni. Illetve ami nagyon fontos: feltérképeztem már a teljes környéket és a várost,hogy hol vannak mosdók. Így igazából szerintem nem tudnék olyan pontot budapesten és környékén,ahol ne lenne wc elérhető távolságra. Sok helyen ingyenes,pl plázák,néhány játszótér,benzinkút,gyorséttermek. Néhány helyen párszáz forint csak: metrómegállók,buszpályaudvarok, hévmegállók, cukrászdák.
2023. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem szabad egy gyereket arra biztatni h tartsa vissza. Jo nem azt mondom, h a bolt kozepen pisilje ossze magat. De akkor uzsgyi ki kell menni a boltbol, es pisiljen egy fa tovebe, ha nincs a kozelben wc. Valahol biztos el lehet vele bujni.

Nincs olyan, hogy ennyit vagy annyit kell birnia. Rengeteg dolog kozrejatszik a vizeleturites surusegeben. Folyadekbevitel, parologtatas stb. De ha itt konkrétan arra vagy kovancsi, hogy 4 evesen a wcig ki kell e birni ha mondjuk 10 percre van, de mar 2 oraja nem pisilt, akor annyit ki kell igen. De ha neki pisilni kell akkor meg 15 perc is nehezen elvarhato toluk. Ok azutolso pillanatban szolnak. Nem erett meg meg bennuk az, h egesz idoben erezzek, es erre reagaljanak is. 6 eves korul kezd kialakulni kb.

Mi nagyon megszenvedtuk ezt, mert nalunk ugy kell konyorgni h igyon es menjen pisilni,es ennek csunya kovetekzmenye is volt mar, úgyhogy tapasztalatbol mondom.

2023. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sz értelmes válaszokat! Főleg a 13.-nak
2023. júl. 24. 14:25
 15/22 A kérdező kommentje:
És ha ikertesók a két 4 éves lányom ha egy wc van és egyszerre kell nekik nagyon melyiket engedjem elöbb?
2023. júl. 24. 14:29
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az utolsó hozzászólással trollkodsz? Ne várd ki, mìg annyira kell nekik, hogy 2 percet ne tudjanak vàrni.

Nálunk nincsenek a vàrosunkban a jàtszóterek mellett wc-k (pedig sok adót fizetünk az önkormànyzatnak) , ès ahol van nagy bokor, ott mèg a szülők is elmennek oda pisilni. Nehogy màr a gyereknek kelljèn tartogatni. Nem tesz jót. Fertőzès forràsa lehet a pangó vizelet. Az idegei sèrülhetnek, ha elnyomja a vizelèsi inger.

2023. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én csakis wc-n engedem pisilni azért szobatiszták hogy addig kibirják nem!? Nem trolkodok csak érdekel, mert hogy mondjam azt h te mész elöbb ilyenkor mégis mi alapján döntsek ki megy elöbb?
2023. júl. 24. 14:38
 18/22 anonim ***** válasza:

Amíg eljut a wc-re.


Akkor van baj, ha rájön a pisilés a szobájában, de mire besétál a fürdőbe, már maga alá csurgatott. Addig nem.

2023. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jó de hogy döntsem el melyikük megy elöbb?
2023. júl. 24. 15:39
 20/22 anonim ***** válasza:
@10, az én 7 évesen is ilyen, én már agybajt kapok tőle. :)
2023. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!