Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 éves gyereknek hány...

Egy 4 éves gyereknek hány órát kell kibirni pisilés nélkül?

Figyelt kérdés
Az én négy éves lányomnak van hogy már két óra tartás után kell de ez szerintem gyakori!

2023. júl. 24. 10:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%

Nálad ez elég fontos kérdés,ha még egy felé képpen feltetted (lásd. Ovodában hogy döntik el)

1. Én sem bírom ki felnőtt létemre két órát, de az ajánlott víz mennyiség fölött iszom és kávézom

2. Dobj fel egy érmét,így nem kell fejben tartani ki volt legutoljára és ki jön most a sorban.

3. Ha mindig egyszerre kell nekik akkor legyen bent egy bili és ha marhára N brija az érme feldobas vesztese üljön a bilire

4. Ne akadj fenn ennyire az ilyen versengéseken mert kiba hosszú lesz a gyerekkor igy

2023. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyáron sokat isznak. A fiam gyakrabban pisil emiatt.
2023. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!