Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem 3 napja itt hagyott...

Mercedes26 kérdése:

A férjem 3 napja itt hagyott mert elege van a családból,a 2 kis gyerekkel egy 6 hónapos és egy 3 éves kislánnyal.csak szeptembertől tudom intézni a gyerektartást.addig viszont sehogy nem tudom rá kötelezni hogy segitsen a 2 gyerek ellátásában?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 11:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
30%

Kotelezni? Nem. Kötelezni akkor lehet, ha van már egy jogeros birosagi ítélet a gyermekelhelyezesrol és a tartasdijrol. Ez minimum egy fél év lesz. Ésszerűbb lenne beszélni vele, de nem követelőző stílusban, mert azzal semmire nem fogsz jutni.

Kicsinek intézd a bolcsit, nagynak ovi és már mehetsz is dolgozni, több lesz a pénzed.

2023. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Meg is mondta, hogy nem ad addig sem egy fillért sem?
2023. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
91%

Jogilag per pill semmire nem tudod kötelezni, amíg le nem fut a gyermekelhelyezés, tartásdíj etc procedúra.

Próbálj vele minél határozottabban beszélni, akár a családján keresztül hatni rá, mert az ő felelőssége is a két gyerek. Az mégis mi, hogy két kisgyerek mellől lelép és még könyörögni kell neki, hogy vállalja a részét apaként? Egyelőre mondott valamit?

2023. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%

1# De rendes vagy. :D Nem követelőző stílusban,végül is arra volt esze,hogy gyereket csináljon a férfi,de arra már nem,hogy ellássa. Anyuka is lépjen most le? Mert ez a férfiakra jellemző gusztustalan okádék szokás. Gyorsan tolja be a 6 hónapos picit bölcsibe és menjen dolgozni.. minden nő vágya ez.


Én is erre lennék kíváncsi,mint a 2#-es,hogy ezt így ki is jelentette,hogy semmiben,0 segítséget ad?

2023. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
23%
A lepontozóktól érdeklődnék, szerintük ha anyuci neki áll követelőzni 3!!!! nap után, akkor előrébb lesz?
2023. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
40%

4!


Csak halkan jegyzem meg, Nulla háttér információ van. NULLA. Innen nézve anyuka gyesen van, apuka jövedelmeből éltek, különben nem akarna mar 3 nap után kovetelozni

2023. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
76%

6# Ja hát ha egy jövedelemből éltek eddig,akkor igen jogos apukától,hogy cserben hagyja két ilyen pici gyermekkel. Így már érhető,persze... Szerintem meg még inkább gusztustalanabb,ha még tudja is,hogy az ő jövedelméből éltek és hagyja így a két gyereket. Nem gondolod?

4# voltam.

2023. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
16%
Kedves 7, kérlek idezd, de szó szerint, pontosan hol ittam olyat, hogy jogos lenne.
2023. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Kedves Mercedes, köszi a privatot, de egyrészt sosem válaszolok rá, másrészt meg teljesen lényegtelen a családi hatteretek ami kettőtől szüleit illeti. Inkább az érdekelne, 3 nap után mégis hogy nem jut eszedbe beszélni vele?
2023. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
7# Igaz,kifejezetten nem írtad. Igazad van,elnézést. De ez nem követelőzés,hogy igen is szálljon be a saját gyerekei költségeibe attól függetlenül,hogy ki jövedelméből éltek,ez evidens. Mondjuk nem tudjuk egyáltalán beszéltek-e erről, semmit nem tudunk,ez igaz. 0 információt írt a kérdező eddig. 4# voltam.
2023. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!