Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem 3 napja itt hagyott...

Mercedes26 kérdése:

A férjem 3 napja itt hagyott mert elege van a családból,a 2 kis gyerekkel egy 6 hónapos és egy 3 éves kislánnyal.csak szeptembertől tudom intézni a gyerektartást.addig viszont sehogy nem tudom rá kötelezni hogy segitsen a 2 gyerek ellátásában?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 11:44
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
15%

"De ez nem követelőzés,hogy igen is szálljon be a saját gyerekei költségeibe attól függetlenül,hogy ki jövedelméből éltek,ez evidens"


Az. De itt konkrétan arról van szó, hogy apuka 3 napja lépett le és nem azt kérdezi, hogy tudna vele beszélni, hanem hogy tudná kötelezni

2023. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
97%

Mer, ha mondjuk bebszta maga után az ajtót, hogy elegem van belőletek és forduljatok fel, akkor senki sem kéri szépen, hogy adj már pénzt, hogy etetni tudjam a közös gyerekeinket. Ugyanúgy felelős értük. A kicsi fél éves. Már még jó, hogy nem egy utolsó patkány, és ad pénzt. Nem követelőzés, azt hiszem. De ha az is, hát rohadjon meg az ilyen, hogy egyáltalán kérni kell.

A meguntam és innentől oldd meg, az nem opció.

2023. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
83%
10# vagyok. 12-es igazad van. Egyébként gondolom a kérdező azért így írta ki,mert mondjuk a normális köröket már lefutotta. Gondolom nem fél évet akar várni,mert itt rugózva van azon,hogy 3 napja... fél évet várjon?
2023. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
63%

13!


Csak szólok, bizony minimum fél évet fog várni, lévén lesz egy valoper, majd egy gyermekelhelyezesi per, ahol a tartasdijrol is határoznak. Ez eleve több lesz, mint fél év. Amíg pedig nincs jogerős ítélet, addig apuka jóindulatan múlik, hogy fizet e vagy sem

2023. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
94%
14# Sajnos ez is igaz. De forduljon fel az ilyen férfi,azt gondolom...jóindulatán,hogy kap-e megfelelő ellátást a gyereke? ha ilyen helyzetbe kerülnék és lelépne úgy,hogy letojná az egészet és a két kicsit én biztos nem kérném a pénzét sem,se láthatás se pedig a pénze nem kellene ilyen embernek. Sajnos sok nő magának szül. Takarodjon,de a gyerekek szeme elé se kerüljön többet. Lehet nem szép dolog,de ha a 6 hónapost most letojja,akkor 10 évesen se kell majd jönni azzal,hogy "de hát én jó apa akarok lenni". Egy esély van,több pedig nincs nálam például.
2023. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
96%
Ha szorult helyzetbe kerültél így, és ignorál, szerintem ez azon kevés alkalmak egyike, mikor bevonnám a pasi családját is a diskurzusba. Olyan nincs, hogy nem vesz részt a saját gyerekei ellátásában.
2023. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj itt a bíróság lassú gyenge szar. Jóindulat? A saját gyerekei...ha addig nem segít el is tiltanàn végleg a gyerekektől.
2023. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
80%
Hirtelen csak úgy lelépett? Semmi előjele nem volt? Van bármilyen segítséged?
2023. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
28%

"ha addig nem segít el is tiltanàn végleg a gyerekektől."


Te. A bíróság meg nem fogja.

2023. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz meg azzal a munka nevű bigyóval.
2023. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!