Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem 3 napja itt hagyott...

Mercedes26 kérdése:

A férjem 3 napja itt hagyott mert elege van a családból,a 2 kis gyerekkel egy 6 hónapos és egy 3 éves kislánnyal.csak szeptembertől tudom intézni a gyerektartást.addig viszont sehogy nem tudom rá kötelezni hogy segitsen a 2 gyerek ellátásában?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 11:44
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
29# Látod. Ilyen a nagy női összetartás itt,én szembe köpném magam,ha ilyen ember lennék,de mindegy. Aztán csodálkoznak,hogy normális anyák nem keresik az ilyenek társaságát... Inkább menjen dolgozni gyorsan azonnal,lehet 0 segítsége van,bölcsi meg nem lesz azonnal varázsszóra,minthogy apukát előkerítse. Érdekes. Mindegy,na én ezért vagyok úgy,hogy igen is kell a nőnek annyi félretett pénz külön,hogy egyedül is boldoguljon és egy ilyen esetnél takarodó van apukának,de még a nevéről is levenném a gyerekeit.
2023. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
86%
29 vagyok. Én is úgy vállaltam gyereket h egyedül megtudjam oldani....de ez a kérdezőn nem segít.
2023. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
94%

29# Igen,ez sajnos nem. De még majdnem itt a férfit védik. :D Vicc.


Kérdező,nem nagyon válaszoltál senkinek.

2023. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Persze 33 mer tök természetes sok pasinak h lelépnek... :/
2023. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%

29

Asszonytartás magyarországon is van. Indokolt esetben meg is ítélik. De az nem indokolt eset hogy cuncikának nem volt kedve dolgozni és inkább a pasikájával tartatta ki magát.

2023. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

33

Ameddig nincs bírósági határozat mire fel fizetne? Amúgy attól anyuka gondja nem lesz megoldva mert annyit nem fognak megítélni hogy ő továbbra is élhesse a gondtalan kis életét munka nélkül.

2023. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

36# Arra fel,hogy a két gyerek a saját génje,úgy mint az anyukának. Felelősségtudat. Ha egy apuka írná ki,hogy lelépett mellőle a nő és nem tudja mit csináljon,akkor persze menne itt a szájkarate,hogy milyen anyai ösztön ez már..milyen nők vannak,stb,stb. Jaaa,egy pasinál ez a norma,bocsi. :D Még jó,hogy én férfit választottam,felelősségtudattal.

Egyébként mivel a kérdező nem írt,simán előfordulhat olyan is,hogy igen vissza kell menjen,de mivel ott a 6 hónapos és 3 éves gyerek,akit ezek szerint egyedül kell intéznie,csak egy félállást tud bevállalni,az is lehet csak magánbölcsit hirtelen(tegyük fel rokon sincs),amiből meg mondjuk nem jönnek ki és igen is kellene hozzá édesapa segítsége. Jaaa,ez elképzelhetetlen :D Csak az,hogy körmös,szolit akar,meg kényelmes életet. Milyen kis előítéletes vagy.

2023. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
19%

37

És ha nem anyukánál helyezik el őket?

2023. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
85%
37# Megnézem én,hogy a 6 hónapost apánál helyezik el. :D Majd megszoptatja,vagy mi? Aki lelép,mert unja a családosat,az nem fogja magához venni a két gyereket. Állítom egy pelenkát nem tud kicserélni. De nagynéném sajnos elvesztette a gyerekelhelyezést(5 éves volt akkor a kisfiú),a férfinak csak addig kellett a gyerek amíg hergelhette ezzel rokonomat,mindent bevetett,azóta a kisfiú le van tojva magasról. Új nője van,új gyerek,régi letojva. Sokat sír. Nagynéném felépítette a 0-ról az életét,új lakás,új munkahely,új városba és mindig időre megy a gyerekéért,hogy elvigye láthatásra. Kifizette a perköltséget is és megvesz mindent a kisfiának,amire szüksége van. Viszi nyaralni,stb. Gondolhatod mennyire boldog érzés ez egy anyának,hogy két hetente láthatja a gyerekét és ahhoz a 12 órás munkád után utazhatsz 150 km-t,és ha az volnál és belegondolnál,akkor átéreznéd,hogy mit él át azóta is. Természetesen a verésről,fojtogatásról hiába volt látlelet,azt se érdekelte a bíróság. Azt sem,hogy mindezek a gyerek előtt történtek. Valahogy mindig a férfi lett védve. Mint ahogyan itt is teszitek 0 információval.
2023. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

39

Szép történetet találtál ki.

2023. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!