Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha bepisil a gyerek,hogy...

Ha bepisil a gyerek,hogy takarítasz utána?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,ha a szőnyegre vagy az ágyra megy a dolog. Hogy takarítod,ki hogy ne legyen büdös ès ki is száradjon?
2023. szept. 15. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimosom és szárítom.
2023. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ès a kanapèt? Azt nem tudom kivinni kiszáritani sem pedig kimosni
2023. szept. 15. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kárpit tisztító sprayvel.
2023. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Megvartam mig megerjen a szobatisztasagra nem treniroztam semmire, szerencsere ennek koszonhetoen soha egy baleset sem volt.
2023. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Kanapéra vanish. Egyébként meg mi úgy vagyunk vele, hogy amíg a gyerekek felnőnek, addig jók a szakadt bútorok amiket lehet összehugyozni, hányni, kakálni és kenni:-D majd lecseréljük, addig meg pokrócot teritunk rá.


Négyes, de jó hogy neked soha nem volt baleset még pelenkás korában sem, és soha nem csúszott félre a pelenka vagy ázott ki csak úgy :-)

2023. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem, soha, biztos jo pelenkat vettem 😁
2023. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Csak ez lehet a megoldás :-D
2023. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Epp szobatisztulasban vagyunk mi is, bar szerencsere eddig csak egy baleset volt, nyilvan azert lehet meg.


Lehet vicces lesz, de en a kanapera egy nagy foliat tettem, tudjatok, amivel festeskor a foldet szoktuk letakarni. Arra pedig ment 2 pled.

Igy, ha pisilne, mindent csak mosok/cserelek. Kicsit zorog, ha raulunk, de nem veszes.


De egyebkent evente egyszer kihivok egy karpittisztito szakit, aki normalisan, jo gepekkel kitakaritja a kanapet (van egy benti kutyank is, miatta se art,bar termeszetesen szobatiszta, de azert igy erzem jonak).

Es kb 2 hetente goztisztitoval at is szoktam gozolni.


A gyerek agyaba pedig vizhatlan lepedo van. A mi agyunkban nem alszik, de ha aludna, akkor a mienkre is ilyen lepedot vennek.


Szonyegunk nem hagyomanyos van, hanem csak az eko jatszoszonyeg, az ugye felmoshato.

De gondolom sima, vekonyabb szonyegre eleg valami tisztitos cuccot venni, aztan proszivozni.

Ha esetleg vastagabb vagy hosszu szalu, akkor szinten karpittisztitokkal takarittatnam ki.


Az a baj, hogy a vastag matrac, kanape, szonyeg melyebb retegeibe is belefolyik a pisi, igy ha csak a tetejet dorzsolgeted, az valojaban nem lesz tul tiszta.

2023. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Baleset akkkor is lehet, ha nem trenírozod, 4-es.

Mindkét gyerekemmel megvártam, hogy maguktól megérjenek. Akkor ott tényleg baleset nélkül sikerült is, de évekkel később mégis elő-elő fordult.

Legutóbb a kisfiammal. 1,5 éve stabilan ágy- és szobatiszta. Ez alatt 0 baleset volt, most valamelyik nap mégis "oldalba pisilt". Velem aludt, mert beteg, náthás és nem ébredt időben.

De mivel minden ágyunkon van matracvédő, mert remek találmány: nem csak a pisitől véd, hanem attól hogy pl: én átvérezzem a matracot vagy a sima izzadtságot is megfogja, így semmi gond nem volt. Lekaptam a lepedőt, a matracvédőt, bedobtam még akkor éjjel a mosógépbe és probléma megoldva.

Kanapéra is lehet tenni, ha kell.

Szőnyeget nekünk csak a kutya piszkította egyszer össze (ráadásul nem saját), bevágtam szintén a gépbe. Kis szőnyeg, nagy nincs is nekünk. Gyerek mellett egyébként se praktikus szerintem, főleg hogy allergiások vagyunk.

2023. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kanapèròl nagy rèszèt felitattam, aztàn mosószeres vìzzel töröltem àt, aztàn szòdabikarbònàval fedtem be a foltot, mìg meg nem szàradt.
2023. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!