Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha vendégek vannak, szinte...

Ha vendégek vannak, szinte nem is foglalkozik velem a pici gyerekem (1 éves), a tiétek is ilyen:)?

Figyelt kérdés

Ha vendégek jönnek, amíg be nem melegszik hozzám bújik. Bemelegedés után játszik, elvan, olyankor engem már észre sem vesz, de komolyan.. :) Ilyenkor rosszul tud esni, de az jut eszembe, hogy mindig ölel amíg meg nem barátkozik..

Most akkor ez jó? Vagy hogy van ez? Nem rontottam el valamit?! Persze én nagyon örülök hogy barátkozik, csak elgondolkodtam. :)

Nektek ez hogy van/volt?



2023. szept. 25. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes. Te vagy a biztos pont aki mindig ott van, a vendégek újak, érdekesebbek
2023. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém is ezt csinálja,én nem bánom.

Addig is pihenek tőle és beszélgetek rendesen

2023. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na az enyém pont az ellentéte.

Itthon nagy a szája, vendégeknél meg kis csendes tündérke. 🙃

2023. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Persze , hogy normalis, igy van jol.

Ne legyel feltekeny, tudja te mindig ott van ( gondolhatod egesz nap teged nez, persze orul az uj arcoknak.)

Ha hozzatok vendeg jon, a vendegekkel kezdesz el beszelgetni, vagy bujsz bele a ferjedbe, es vele , a vendegek meg le vannak tojva?

Na, a gyerek ugyanilyen, o is ember, erzesekkel, csak kicsi.

2023. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Huuu mi lesz még veled ha ovis lesz és azt mondja nem akar hazamenni
2023. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!