Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A hirtelen növekedés miatt...

A hirtelen növekedés miatt fájhat majdnem mindene?

Figyelt kérdés
4 éves lányom augusztus elején 107 cm volt, ma reggel vettem észre, ahogy elment a mérés mellett, hogy rengeteget nőtt, 113 cm lett. Ovi kezdés óta panaszkodik, hogy nagyon fáj a lába, meg szinte minden testrésze, főleg este.
2023. okt. 2. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, persze.

Fiamnak is sokszor fáj a lába este, ő is sokat nőtt mostanában. Meg hát rengeteg mozgás, futkározás, heti 2 edzés, megteszik a hatásukat.

2023. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet attól, sőt valószínű, de én mondjuk biztos elvinném orvoshoz, mert mi van, ha mégsem.
2023. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. 4 éves fiam is rengeteget nőtt nyáron, csodálkoztak is amikor visszatért oviba szeptemberben, ő is majdnem 10 cm-t nyúlt hirtelen. Nagyon fájlalta a lábait alváskor.
2023. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Novekedesnel szinte termeszetes a fajdalom
márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!