Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekeknèl mikor jön el...

Kisgyerekeknèl mikor jön el az a korszak amikor elmesélnek,èlmènytmegosztanak ? Például képzeld el anya....

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 20:39
 1/9 A kérdező kommentje:
A mi az az körülbelül kèt évesen a miért az kettő ès fèl évesen a könyv szerint.
2023. okt. 16. 20:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 2,5éves korában kezdte ezeket. 2évesen ha akart volna se tudott volna mesélni mert nem tudta kifejezni magát.

Pl ma elment az apjával boltba, amikor hazajött elmesélte, hogy sok dolgot vett apa a nénitől és látott egy kék traktort az úton aminek forgott a kereke.

2023. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ mikor kezd beszélni. Az én fiam 2 évesen már folyékonyan, összetett mondatokban beszélt. Sokat. Mindent elmesélt. Viszont az igazi élmény beszámoló ( a képzeld anya féle) az óvodával indult be
2023. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a #3-nál. A lányom viszonylag korán kezdett el beszélni, 2 évesen már mondókákat, dalocskákat tudott, összetett mondatokat használt, és persze mindent kommentált, de most, hogy kezdte az ovit, most jött el az a pont, amikor "képzeld anya" kezdetű élménybeszámolókat tart, eddig ez nem volt.
2023. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,az oviból amikor egyszer hazajött mondta kèpzeld el de tovább nem mondta.🙂

Most a miértezès van nàla meg nèmi információt csepegtet 🙂

2023. okt. 16. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ketnyelvu a fiam, igy ertelemszeruen kesobb kezdett el beszelni, nala olyan 4 eves kor korul, nekem magyarul , az apjanak az o nyelven meselte a torteneteket.
2023. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

2.5 évesen...aha... 3 éves koráig meg se szólalt a gyerekem. A "miért" kb 5-6 évesen jött el.


Ja,nem értelmi sérült. 120as IQ-ja van. Csak lassan bontakozott ki.

2023. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lènyeg, hogy kibontakozott🙂
2023. okt. 16. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
3 évesen már biztos, de előtte is. 2 éves 8 honaposnak kezdte az ovit, amikor mentem érte mindig mesélt, mai napig, most lesz 4 éves decemberben. És egy ideje már csak képzelődök, annyit kell elképzelnem :D
2023. okt. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!