Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Helyre lehet hozni még a...

Helyre lehet hozni még a károkat ha 2 éves koráig elhanyagoltam?

Figyelt kérdés
A gyerek születése után a férjem nagyon féltékeny lett, pedig sok segítségünk volt és mindig töltöttünk kettesben időt. Odáig fajultak végül a dolgok, hogy nem engedett oda a síró gyerekhez, napközben is sokszor egyedül volt, csak magának akarta az egész figyelmemet. Első ránézésre nincs baja a gyereknek, jól viselkedik, feltalálja magát egyedül. Talán pár dologban el van maradva a korosztályától, pl beszéd. Illetve sokat is veszekedtünk a férjemmel az utóbbi hónapokban. És a gyereket is hallom, amikor gagyarászik, hogy ezeknek a hangsúlyozását utánozza sokszor. Úgy döntöttem beadom a válókeresetet, ne mérgezzen tovább minket. Viszont a gyerekemért aggódom. Mennyi lelki károsodása lehet ezekből? Ki tudja heverni? Helyrehozható?
dec. 20. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Én is egyetértek az ötössel, hiába pontoztok majd le engem is. Sok híres pszichológus írt már erről.
dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezért van az általában hogy hogy 3 évtől kötelező az ovi is. Nyilván aki nem tudja megoldani vagy éppen neki már a munkára van szüksége a gyerekek nagyon jól tudnak alkalmazkodni, meg ha jól el van nekik mondva akkor megérteni is.

De viszonylag azért még időben van a kérdező. Valamelyest kettő év sok, de legalább emlékezni nem fog az eseményekre, mégha lelkileg kicsit meg is tört azt azért kemény munkával lehet ellensúlyozni. És szerintem a kérdező fogja is talán.

dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
A sikeres országokban akkor miért csak fel max 1 év a “GYES”?
dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de hogy voltál ilyen hü lye hogy a férjednek engedelmeskedtél? Nem enged a síró gyerekhez..Istenem szegény kicsi, bekönnyeztem..

Mivel ez egy nagyon meghatározó időszak, én azt mondom keress vél egy gyermekpszichológust aki segít neked. Ő majd ad tanácsot. És igen, ettől a baromtól válj el...

dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sikeres!! Ott konkrétan egy fizetésből is megtudsz élni. Itt mutasd meg hogy csinálnád egy fizuból, hacsak nem kiemelkedő munkahelyen dolgozik az ember.

Le lehet pontozni attól még egytől -egyig igaz az amit írtam.

dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!