Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek szoljak a pedagògu...

Szerintetek szoljak a pedagògusnak?

Figyelt kérdés
Nagyon meglepödtem a tegnap, meg hívtak a kislanyom csoportjabol egyik kislany szülinapi zsùrjába. 4 gyerek volt meg hívva a csportbòl. Kislanyom erkezett meg elsönek az ünnepelthez a csoportbòl, nagyon szepen el jatszodtak egeszen addig amig a masik csoportbeli kislany is meg erkezett. A gyerekem attol a perctöl levegönek lett nezve, löktöstek, es nem akartak engedni jatszani, az anyuka persze ra szolt de fabatkat sem ert. A gyerekem el vonult aztan egyedül kockazni a sarokba, meg egy parszor probalkozott de levegönek neztek. Ugy maradtam mint a fogaszaton öszinten. Arra gondoltam ra kerdezek a pedagogusra, hogy ez az oviban amugy rendszeres e, vannak e baratai, nekem eddig semmiröl se szoltak.

febr. 25. 14:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg volt egy kisfiu a csoportban de ö igazabol egyedül rohangalt es lökdösödötr tehat a gyerekem öt is el kerülte, 3 evesek amugy ez ki maradt a leirasbol
febr. 25. 14:12
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Három évesen még nagyon az elején vannak az "együtt" játszásnak, igazából az ekkora gyerekek még inkább egymás mellett játszanak. Megkérdezheted nyilván, de szerintem ez teljesen normális ebben a korban, ez nem kiközösítés.
febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Minek? Mi köze hozzá, hogy szabadidejében hogyan játszanak a gyerekek? Nem értem.
febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Éppen 3 évesen még nem szokták ezt elkezdeni a lanyok. Nálunk kozepsoben kezdték, párba állnak a lányok, egy harmadik ha közéjük csapódik, valamelyiket kiutaljak. Iskolában ugyanez van, ilyenek a lányok, fiúk nem csinálják ezt.
febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Deh
febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Dehogynem csinálják a fiúk, oviban is, iskolában is. Mindig van "falkavezér" aki szemétkedik a többiekkel, agresszív, gonosz, a gyerekek egy része mégis követi, mint a pincsikutya. Oviban is volt ilyen kisfiú, alig vártam, hogy megszabaduljunk tőle, de iskolában is lett ilyen osztálytárs.


A lányomnál - most ballag majd oviból - négy év alatt nem volt bántalmazó, kiközösítő kislányról tudomásom. De nyilván mindenkinél más összetételű közösséget dob a gép.

febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Én szòlnèk. Nem panaszkodàs, csak megfigyelès szempontjàbòl. Az óvònőnek ode kell (kène) figyelnie, hogy senki ne legyen kiközösítve.
febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Rá lehet kérdezni,de a pedagógusnak semmi köze hozzá,hogy hogy viselkedtek óvodán kívül a bulin. Jól értem te is ott voltál,nem szóltál semmit?
febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem részletezném az óvónőnek, hogy mi volt az esemény, csak simán megkérdezném, hogy szokott-e másokkal játszani, ha igen, kikkel. De lassan már a kislányod is el fogja tudni mondani.
febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
6 Úgy értem, hogy a 3 gyerekből, 1-et ki kell utálni, csak ketten tudnak együtt játszani a lányok szokása. A fiúk máshogy szemetkednek egymással.A fiuk se jobbak, verekszenek akár, de nem kell, hogy kettesben legyenek.
febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!