Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek szoljak a pedagògu...

Szerintetek szoljak a pedagògusnak?

Figyelt kérdés
Nagyon meglepödtem a tegnap, meg hívtak a kislanyom csoportjabol egyik kislany szülinapi zsùrjába. 4 gyerek volt meg hívva a csportbòl. Kislanyom erkezett meg elsönek az ünnepelthez a csoportbòl, nagyon szepen el jatszodtak egeszen addig amig a masik csoportbeli kislany is meg erkezett. A gyerekem attol a perctöl levegönek lett nezve, löktöstek, es nem akartak engedni jatszani, az anyuka persze ra szolt de fabatkat sem ert. A gyerekem el vonult aztan egyedül kockazni a sarokba, meg egy parszor probalkozott de levegönek neztek. Ugy maradtam mint a fogaszaton öszinten. Arra gondoltam ra kerdezek a pedagogusra, hogy ez az oviban amugy rendszeres e, vannak e baratai, nekem eddig semmiröl se szoltak.

febr. 25. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
10 vagyok. Felőlem 0 is lehet. Akivel beszéltem, összes szülő, az óvónő is mindenki ezt tapasztalta, úgyhogy gondolom máshol is így van.
febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én rá kérdeznék hogy az oviban játszik e másokkal vannak e barátai hogy viselkedik közösségbe.

Nemrég voltam fogadó órán az oviba hát én meglepődtem a hallottakon a gyerekem 90%ban egyedül játszik meg inkább az óvónők társaságát keresi ha gyerekekkel szeretne játszani előbb oda megy szólni az óvónőnek és ő kiséri oda az xy gyerekhez hogy had játszon a gyerekem is vele de állítása szerint nincs kiközösítve csupán nem igényli a gyerekekkel való játékot. Amit amúgy kétlek mivel van testvére imád vele játszani illetve a játszótereken is keresi a gyerekek társaságát szóval nem az a jellemző rá hogy egymaga homikozik és nem foglalkozik a többi gyerekkel. Nyilván van hogy egyedül játszik itthon is. Lassan mi is szülinapi buliba megyünk a csoportársáéra hát kíváncsi leszek hogy ott mi lesz. Szerintem kérdezz rá az óvónőtöl. De ne említsd ezt az esetet mert ez tényleg ovin kívül volt. Illetve az kimaradt hogy minden nap kérdezem tőle milyen volt az ovi kivel játszott valóban párszor mondja hogy egyedül vagy épp nagyobb gyerekekkel (nem a csopotján bellüliekkel az udvaron) Egyébként szeret járni.

febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!