Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldottátok meg több...

Hogy oldottátok meg több gyerekkel?

Figyelt kérdés
Anyukák akik egyedül voltak reggelente kettő ovissal plusz egy csecsemővel hogy oldottátok meg a reggeleket? Ki mikor kelt? Hogy zajlott a reggeli rutinotok? Mikor a középső született a nagy még nem volt ovis és mire a nagy ovis lett addigra már bőven könnyebb volt a középsővel is. Jelenleg nem tudom elképzelni hogy egy csecsemővel hogy fogom tudni megoldani a reggeleket. Az ovisok rendezését hiába öltöznek egyedül reggelit csinálni fésülni öket sok időt elvesz és még ott lesz a pici akit szintén rendezni kell. Illetve ki hogy vitte oviba a gyerekeket? kocsival fogunk járni a parkoló kicsit messzebb van az ovitól van az ovinál is de az mindig tele van. Első körben hordozó majd azt rá a babakocsira és mehetünk de kicsit macerásnak érzem ezt föleg úgy hogy ott lesz a kettő nagy melyiket vegyem ki előbb a kocsiból stb 🤷🏻‍♀️ illetve még az is eszembe jutott hogy valamilyen hordozóval vinni de nem tudom van e olyan hordozó amit itthon felveszek és később könnyen bele tuddom tenni a babát.

febr. 26. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Csatos hordozó. Annál nincs könnyebb. Egy pillanat alatt felkapod a babát és kész.
febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk 9-6-3 éves van.

A legkisebbnek kellett a meglévő napi rutinba bele simulnia.


Nálunk úgy fest, én fél 6kor kelek emberi formát öltök. 6kor keltem őket fél 7kor nagy nehezen kimásznak, addig reggelit készítek, ruhát mindenkinek. Fél 8 kor indulunk gyalog. Ovi suli nagyvonalúan komótosan 10-15 perc.


Azért kelünk ilyen korán, mert a gyerekeim adhs-ok, idő kell mire a 2 nagy magához tér, adaptálódik, a lelke vissza tér a tér idő síkjából 😂 és még így is van mikor "késésben vagyunk" És rohanok dolgozni 8ra.

febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Amíg csak ovi és nem suli és otthon vagy, nem kell mhelyre szaladni utána, addig könnyű. Nem kell sietni reggel, stresszben indulni, beértek amikor beértek, senki sem szól rátok.

Majd ha sulis lesz a nagy, az lesz nehéz.

febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 hónapos volt a pici, amikor elkezdődött az óvoda a nagynak. 8-re kellett volna beérni, de sokszor megcsúsztunk. A két nagyobbat 7 körül ébresztettem. A kicsi kelt, amikor kelt, ennél korábban magától. Akkor megszoptattam, és emlékeim elhomályosultak, de valami ordas zűrzavarban utána felöltöztettem mindenkit, meg a kezükbe nyomtam egy bögre kakaót. Idegölő időszak volt, az tuti. :)

Gyalog jártunk. Mivel a babakocsim nem fért be az épület ajtaján, a hordozót pattintottam rá, és azt vittem csak be, a vázat a kertben hagytam.

febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!