Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, ha napközis a...

Miért van az, ha napközis a gyerek 1-2 jegyet is leromlik a főtantárgyakból?

Figyelt kérdés

Csak úgy repkednek az egyesek a 200%-os sulyú dogáira, amikből tavaly 4-5 esei voltak.(4.o)

Csoda hogy nem bukik meg.


És annyi valtozott csak, hogy du nem tanulok vele mert ott a napközi. (Tavaly még részmunkaidős voltam)



ápr. 15. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert ezek szerint amikor te tanultál vele, nem tanult meg önállóan tanulni (ez gond!), a napköziben meg legfeljebb azt ellenőrzik, aminek nyoma van, pl. kész van-e a házifeladat, de nem fogják kikérdezni a leckét.
ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondja, nem tud önállóan tanulni. Illetve a napköziben nem is lehet úgy koncentrálni, van egy alapzaj, aki hamarabb végez viszi a hülyeségbe a többit, stb. Szóbeli tanulnivalót nemigen lehet ott megtanulni, maximum az írásbeliket. Annyit tudsz tenni, hogy otthon kikérdezed, leellenőrzöd mégegyszer. Illetve dogák előtt otthon is ismételjen mégegyszer, ő, önállóan, te csak legyél ott, mint kontroll, hogy ne mással ba***a el az időt (értelemszerűen nincs kütyü, tv, stb amíg fel nem mondja elfogadhatóan). Most kell kicsit szorosabban fogni, mert felsőben csak rosszabb lesz.
ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A lányom egyáltalán nem tanul itthon, csak átnézi a leckét, esetleg atolvassa párszor

Elsőben tanultam vele, meg covid alatt az online oktatáskor(kikerdezem most is a leckét, a verseket, de tanulni egyedül tanulja meg ezeket.)

Negyedik osztályos egyébként és nem romlott le.

Szerintem is az a gond, hogy tanultál vele, nem hagytad önállóan tanulni

Most a suliban nem tud mihez kezdeni a napköziben

ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok, elfelejtettem odairni, hogy a napköziben tanulja meg önállóan.Itthon csak atolvassa, de ezt már írtam.
ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert a napköziben nem tanulnak. Csak megírjak a leckét. De arra sincs mindig idő, hogy leellenőrizzék. Kénytelen leszel este tanulni vele, de ha lehet, megtanítani rá, hogyan csinálja egyedül.
ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nehezebb már az anyag is, most jön elő valamilyen zavar stb.
ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Milyen napközi? Felénk jó idő esetén házit se írnak csak az udvaron vannak, igaz ez a felsősökre vonatkozik. De alsóban sem figyeltek rá, hogy minden kész legyen. Csak remélem, hogy máshol jobb a helyzet.
ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hiába volt napközis, a szóbelit otthon kellett megtanulnia, mert az iskolában nem kérdezték ki.

Én munka után mindig vele tanultam 6-dik osztályig. Aztán önállósodott....

A középiskolában rá se nézek...4-5 közt van mindenből.

Lehet nem tanult meg tanulni, de mégis boldogul 😀

ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szóbelit nem fogják ott kikérdezni, 20-30gyereket nem is lehetne.
ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

9-es! Nekünk kikérdezték anno.... akkor is voltunk annyian

8-as voltam

ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!