Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Mikulás házhoz megy?

A Mikulás házhoz megy?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezném,akiknél a mikulás nem megy házhoz, hogy miért nem? És mit mondtok a gyerekeknek?
2010. dec. 5. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem látjuk, de házhoz jön.

Este együtt kitesszük az ablakba a csizmát, és éjszaka, mikor a gyerek alszik, akkor jön a Mikulás, hogy reggelre ott legyen a csizmában a csomag. Most volt nekünk először (2 éves múlt), de szerintem megértette. :)

2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21 hós a kisfiam. Most kezdtük komolyabban a mikulást. Nem igazán hatotta meg a dolog:) De elmentünk itthonról, amikor apa kivitte, én gyorsan kitettem a cipője mellé a csomagot. Útközben beszéltük, hogy lehet, hogy mire hazaérünk, már biztos vitt neki a mikulás valamit. Örült is neki, amikor hazaértünk, de ennyi. A nagyszülőktől, keresztanyjáéktól meg úgy kapta meg, hogy sok a dolga a mikulásnak, így odaadta nekik a csomagot, hogy hozzák el.
2010. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint nem tetszik ez a divat,hogy a gyerekekhez házhoz megy a mikulás.A mi időnkben is a csizmában találtuk meg a csomagot, és mégis nagyon jó visszagondolni rá, hogy bár nem látuk a Mikulást, de mégis ott járt.
2010. dec. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!