Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most akkor télapó jön ma vagy...

Most akkor télapó jön ma vagy a Jézuska?

Figyelt kérdés
Mit mondjak a 2 évesemnek? Jó, Mikulás már volt. És most? Az apja szerint Jézuska.
2010. dec. 24. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk a Jézuska jön.Ö hozta a fát is,és estére az ajándékokat is :) Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
2010. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
77%
Amerikába a télapó, Magyarországon Jézuska
2010. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk Apa és Anya adja az ajándékot nem a Jézuska. A jézuska ilyenkor született meg, nem ajándékoz:-)
2010. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
A szülei jönnek az ajándékokkal
2010. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez érdekes, és talán nálunk furcsa...

Amerikában a Télapó jön, és reggel!

Nálunk is reggel jön a Télapó, de 6-án...karácsonykor általában a Jézuska jön!

Itt Franciaországban is a Télapó jön, de este...és ők például már napokkal előbb felállítják a fát, nem 24-én...

Kultúra kérdése, de a válasz otthon általában a Jézuska.

2010. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát ez az, Jézus születésnapját ünnepeljük. Hogyan hozhatná ő az ajándékot. Mi is azt fogjuk mondani a gyereknek, meg a nagyszülők is. De fura az egész...

Mindenkinek boldog Karácsonyt, és hozzon a Jézuska, Télapó(Santa Claus, Ded Moroz), angyalkák sok-sok ajándékot!!!

2010. dec. 24. 14:50
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk az Angyalkák hozzák Jézuskával.
2010. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát megmondom őszintén annyira édes volt az egész,hogy azt se tudom mondtam e neki valami,hogy ki mit hozott,annyira örült az ajándékoknak,a szája tátva,és ahogy mindenkinek oda adta a kis csomagokat,hát én azt hiszem elfeledkeztem a Jézuskáról,én úgy gondolom,ez maximálisan rólunk szólt,2 éves lesz.
2010. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vallásos, de még olyan szinten sem, hogy a karácsony, mint vallási ünnep csak kicsit is megérintsen, tehát nálunk jézuska nincs. Télapó rendben van, legyen, ahhoz nem kell imádkozni. A 2 éves lányomat egyébként 6-án, mikor talákozott egy télapóruhás pasival, csak az érdekelte, hogy mit lehet kirámolni a zsákjából...
2010. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Görögországban lakunk, nálunk a Télapó jön.


Kellemes karácsonyi ünnepeket!

2010. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!