Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel játszik a mai gyerek?

Mivel játszik a mai gyerek?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, annak a generációnak a tagja, amelyik kisgyermekkorában még nem a számítógéppel játszott, hanem lenn a téren a többiekkel, s amelyik még nem facebook-on volt fenn, hanem játékkal a kezében az ágyán vagy egy kisasztalon.

Kíváncsi vagyok, mivel, hogyan és miket játszanak a mai kisgyerekek, kamaszok? Mivel, hogyan töltik el a szabadidejüket?


2011. ápr. 20. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányaim szerencsére nem számítógépfüggők, 8 és 11 évesek. Most a sláger a görkorcsolyázás. Amúgy szeretnek ugrókötelezni, a kisebb még aktívan sarazik, homokozik a kétéves öcsivel, szeretünk bicajozni, sétálni, imádják az állatokat.
2011. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én is 24 vagyok :) Hát a kisgyerekekről tudok nyilatkozni, mármint a legkisebbekről. A fiam 3 és fél éves, ő pl. vonatozni szeret meg autózni, meg sokat épít, rajzol, fest. Ezen kívül rosszalkodni szeret még nagyon :D Illetve egy csomó "felnőttes" dolgot szeret csinálni, pl. főz, meg segít teregetni, törölgetni, neki ez játék. A nagyobbakat nem tudom, egyelőre a fiam az egyetlen gyerek a családban, mindenki más már felnőtt.
2011. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok. A 25 fős osztályból 5 kimegy, a többi számítógépezik a szünetben. 11 évesek. Szülőktől is függ.
2011. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 4-es, a legtöbb ozstálytársa otthon gépezik ül a tv előtt vagy csatangol valahol, a szülő meg lesz@rja.

Az enyém is szokott ülni a gépnél,de nem az du-i program de pl itthon nincs egy darab pc-s játék sem.

Játszik, építget, kirándulunk, színjátszókörbe jár...

2011. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok a 2 éves kislányom imád homokozni,bicózni,motorozni,játszóterezni,bent szívesen fest,rajzol,gyurmázik(persze felnőtt segítséggel)és imádjaa könyveket meg építőkockázik,pötyizik,puzzlezik
2011. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!