Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 10év körüli gyerek, már...

Egy 10év körüli gyerek, már tényleg nem játszik?

Figyelt kérdés

többszőr voltunk hivatalosak 10éves gyerek sz.napjára és amikor megkérdeztem,hogy mit vegyünk ajándékba,a válasz mindig az volt,hogy:csak játékot ne,mert már nem játszik..!

Nyilván nem babát vettem volna,vagy kisautót-hanem vannak még értelmes játékok ebben a korosztálynak is,de -tényeleg ennyire nem játszanak már ezek a gyerekek?

mi a véleményetek?


2011. szept. 30. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagy kár.

Én 34 vagyok, és szívesen játszom (főleg társast, vagy kártyát), a férjemmel is szoktunk.


Remélem az én gyerekeim még bőven 10 után is játszanak majd...

2011. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az a 10 éves gyerek aki nem játszik az beteg!!!!
2011. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a gyerek beteg, vagy a szülők!Felnőtt emberek is szoktak játszani.Mit csinál akkor az a gyerek? Olvas, tanul állandóan?
2011. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen is játszok :D
2011. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár olyan családot ismerek, ahol a már a 7(!) éves gyerek sem játszik.

Leül és inkább számítógépezik, internetezik.

Facebook-on írogatja ki a jobbnál-jobb hülyeségeit..


Ha meg veszel neki valam iértelmes játékot (mert olyan barom vagy, hogy azt hiszed játszik még ilyen korban), megnézi, majd arrébb dobja ...


24 vagyok és van egy 2 hónapos lányom. Alig várom, hogy játszunk ... unokaöcsém 4 éves és mai napig leülök vele gesztenye embereket építeni és hasonlók. Pedig lehetne 1001 dolgom!

2011. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én alsós tanító vagyok, sok-sok éve a pályán, és azt tudom erre mondani, hogy azzal a 10 évessel, aki NEM játszik, bizony baj van.
2011. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sajnos legtöbb gyereknél a játszás,a videójátékokkal és a számítógépesjátékokkal való játszást jelenti...
2011. szept. 30. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:
10 eves unokaocsem imad legozni. Mondjuk nem a legolcsobb jatek de van egy hatalmas doboz legoja es ezeket felepiti, majd szetszedi, ismet felepiti... Termeszetesen o is leul neha gep ele, meg vannak kedvenc musorai a tv-be de neha szivesen leul legozni is egy ideig. pl. iden karacsonyra is legot kert. :)
2011. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 11,5 éves, de játsziik!

Imád legózni, különféle kreációkat épít.


Egy 10 éves gyereknek még szüksége lenn a játékra, de sajnos ebben korban már csak gép előtt ülnek:-((


Nálunk nincs itthon PC-s játék és nem is lesz!!

2011. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

előző

ezen kívül nagyon szeret gyurmázni

2011. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!