Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális egy 3 éves fiúnál?

Ez normális egy 3 éves fiúnál?

Figyelt kérdés
Szinte csak katonás játékai vannak, sok katonás ruhája van (mindenhova abba akar menni), mindig olyat játszik, lassan 4 éves és nem tudom honnan de nagyon sokat tud a témáról. Nagyon sok játék katonája van és néha párat eltemet, mindig tankokat és katonákat rajzol, ha elesik akkor szokták neki mondani h katona dolog és rávágja h az. Az is akar lenni. Normális dolog? Én is szerettem a katonás dolgokat de nem ennyire
2011. máj. 8. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:
és minden katonájának van neve. Van közöttük százados, őrmester meg mindenféle
2011. máj. 8. 16:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos katona volt előző életében! :-D


Egyébként nekem is van egy ilyen ismerősöm, ő már felnőtt, teljesen normális ember lett belőle. Még mindig érdekli a téma, de már nem ennyire fanatikus. Azóta elkezdték más dolgok is érdekelni :-)

2011. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:
Valószínű később majd más is érdekelni fogja, szerintem ez teljesen normális dolog :)
2011. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet :D


de az érdekelne h honnan tud ennyit. Szoktam néha mesélni neki dolgokat a katona éveimről de többet tud. A bátyám nemrég volt katona de vele meg nem találkozik sokat

2011. máj. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!