Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MI a véleményetek az olyan...

MI a véleményetek az olyan anyukáról aki otthon van a kistesóval és az 5 éves gyermeke szeptembertől ennek ellenére egész napos lesz az oviban délután 4-ig?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Még annyit elmondanék (előző vagyok), hogy nekünk örülhetnek, mert minden második héten beteg a lányom, pedig lövöm szegénykémet minden sz.rral (Béres, C-vita, Fenistil stb.), szép lenne, ha igen csekély egészséges napjaiban is ugranom kellene délben, ráadásul ki is vagyunk zárva.
2013. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 princessluna33 ***** válasza:

nem gáz normális!! nekem is van 3 éves és az 5 oviba jár igen napközibe sőt nálunk még nyáron is van ovi és megy is ha akar hanem mert nekem nem hiányzik még vele is foglalkozni elég a kicsi..... ha meg a baba alszik meg se állok a takarításban sokszor esti mese nélkül fekszenek le

a gyerekek mert arra sincsen időnk meg erőnk se hogy még olvassunk is nekik sőt már selejtezzük a mesekönveket is. és képzeljétek 6-ig oviba van a gyerek!!(igen nyáron is)

2013. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Zsöff85 ***** válasza:
Szerintem volt otthon a naggyal már eleget, és a kicsinek is joga van ahhoz, hogy megkapja a neki járó figyelmet, amit a nagy is megkapott anno.
2018. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!