Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen betegségeken esnek át...

Milyen betegségeken esnek át a bölcsiben a kisgyerekek az első hónapokban?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyit volt beteg? Valami immunerősítőt adtál-e neki? Használt-e?
2011. aug. 21. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Bölcsis nem volt, csak óvódás. DE semmilyen betegségen nem esett át.

Jó volt hányás, de nem Calici, Rota vagy ilyenek, egyszer hányt és annyi, egyébként semmi egyéb. Meg folyt az orra. Bizonyos értelemben betegségek, de az orvosaink szerint ezek nem betegségek.

Egyébként semmi egyéb.

2011. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Torokgyulladás, köhögés volt a legjellemzőbb. A köhögés mindig sokáig tartott... Általában kéthavonta volt beteg, ez szerintem nem számít soknak. Béres cseppet adtam neki.
2011. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felső légúti gyulladások.

Szalmonellás is volt - az az érdekes, hogy állítólag egyetlen gyerek sem betegedet meg rajta kívül... Azért a 14fős csoportban csak 4 gyerek volt, amikor pár nappal később bementem szólni, hogy mi a baj...

Bárányhimlő járvány is volt, azt nem kapta meg, mert beoltattam.

2011. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bölcsikezdéskor a fiamnak volt torokgyulladása, középfülgyulladása, fosós-hányós vírus, mandulagyulladás - télen kezdtük a bölcsit, multivitamint kapott, de nehéz volt nem elkapni a betegségeket, mikor folyamatosan beteg volt a fél csoport és a szülők úgy járatták őket bölcsibe...

tavasz óta nem volt beteg

2011. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A bölcsiből nem küldik haza a beteg gyerekeket? Gondolom nehéz megoldani a szülőknek, de így meg a többi gyerek is elkapja.
2011. aug. 22. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
ha lázas, megy a hasa hazaküldik, de nem nagyon tudnak mit csinálni, ha a még bőven taknyos, fertőző gyereket pár nap múlva visszahozza egy "egészséges" orvosi igazolással a szülő
2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De egyébként ha látod a csoport tele van taknyos, beteg gyerekkel, az már a te felelősséged, hogy beengeded a gyerekedet közéjük.

Otthon foghatod a gyerekedet egészségesen is. nem kell betegnek lennie.

2011. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, és csak úgy nem mész be dolgozni, mert a másik gyereke beteg?
2011. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!