Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak a gyereke is "vetít"...

Másnak a gyereke is "vetít" és halandzsázik?

Figyelt kérdés
3,5 éves lányom amikor elkezd valamiről magyarázni, gyakorlatilag össze-vissza beszél, összességében értelmetlen dolgokat, bele-belekap mindenbe, Más-más témát fűz egy "csokorba", mint egy beszélgetést. Ez normális viselkedés? Más gyereke is "vetít" folyamatosan mindenről? :) Köszi a válaszokat.
2011. nov. 8. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze!! :) De jó hogy megkérdezted!:) A lányom 5 éves,és azt a kamu gyártást amit művel tanítani kéne! Elkezd valamit mesélni,közben lát egy pl. méhet egy képen,máris szerepel a sztoriba,következő,hogy iszom egy pohár vizet,már beépítette! Úgy vág a kis agy,hogy bármi újat belesző a mondókájába!! De csak jókat mulatunk rajta vel együtt.
2011. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csapongnak a gondolatai
2011. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, szuper, köszi szépen, megnyugtattatok. :) Az emberben mindig felmerül, hogy valami, amit a gyereke csinál, természetese-e. Hiába mindig aggódunk.

Kb. nálunk is így van, mint ahogy az első írta, hogy pl. "köszöntem a kislánynak, beesett az ajtó közé, megütötte a lábát, aztán mondtam neki, hogy kérsz actimelt?" Na kb. ezeket hallgattam este. Szóval ilyen se füle, se farka. De én is röhögök rajta. :)

2011. nov. 9. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!