Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam megharapott egy...

Kisfiam megharapott egy kislányt az oviban, az óvónő pofon vágta, megteheti ezt?

Figyelt kérdés

Elmentem a gyerekért,és láttam,hogy az egyik fele az arcának vörös,tudom,hogy ez probléma ,hogy néha harapdál ,de nem gondolnám,hogy ezt egy pedagógusnak így kellene kezelni,megteheti egyáltalán?

Kiscsoportos amúgy a fiam.


2011. nov. 30. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

NEM.


Jelentsd fel az igazgatóságnál,és beszélgess el a fejével.


Gondolom a fiad nem véresre harapdálta a kislányt,ha meg csak játék közben csinálta,az meg előfordul.Bárhogy is történt,nem pofozhatta volna fel,különösen olyan erővel,hogy folt maradjon az arcán.A fülét meghúzhatta volna,vagy kicsit megszoríthatta volna a karját,de pofozni semmiképpen sem.Ha egy kicsi pofonról lett volna szó,oké,de hogy foltot hagyjon még akkor is,amikor te érte mész.....Na ez gyalázatos.

2011. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Te jó ég! Nem tehetné meg!
2011. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 judavi ***** válasza:
65%
Nincs az a dolog amiért egy gyereket egy óvónő megüthetne. 5 évig dolgoztam óvodában, előfordult harapdálás nálunk is, de SOHA nem került sor ilyenre. Fordulj a vezetőhöz. Én nem hagynám szó nélkül.
2011. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Hat en is azt mondom, hogy Te jo eg!!! Dehogy teheti meg!!

Kisfiam is harapos volt sajnos, o 22 honapos es bolcsis. Ha harapott kulon vittek, raultettek egy ugynevezett bunti szonyegre es ott kellett ulnie par percig. Nagyon figyeltek ra es ha mar csak harapni keszult akkor is vittek a szonyegre, mindig megmondtak miert viszik oda. Neha sirt, neha eleg jol viselte es azota mar le is szokott rolla, sot itthon sem harap. Tolleg meg azt is megkerdeztek, hogy nem-e gond, hogy elkulonitik a bunti szonyegre par percig ha harap, nehogy megussek. Szerintem nagyon durva!!!

2011. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%

Itt egy cikk, hogy ha rajtuk múlik, megteheti


[link]


Mindenesetre te meg próbáld leszoktatni a harapdálásról.

2011. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként akkora pofont adni, hogy még később is folt marad utána...

na ezt biztosan nem teheti meg.

2011. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Akkor is így felháborodnál,ha a te gyereked harapta volna meg egy másik gyerek?

Igaz,nem megpofozni kellett volna,de megbüntetni igen.

2011. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

És hogy derült ki a pofon? Óvónéni eldicsekedett, hogy jól odasuhintott a gyereknek? Mert ha ennyire nyíltan vállalja, akkor nem biztos, hogy a vezető is bármit tesz ellene.

És attól függetlenül, hogy nem tehet ilyet egy pedagógus, nem 100%-osan ő a hibás...

2011. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

nem ütheti meg az óvónő,akármit csinál

viszont ha a te fiadat harapta volna meg valamelyik gyerek,gondolom nem repesnél az örömtől

2011. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez probléma mióta megszületett a kis tesó féltékeny.Az ovi ellen is tiltakozik,bár szerencsére nem mindennapi dolog már ez ,néha mégis megtörténik.Sajnos olyan csoportban van ahol nem ő az egyetlen,óvónő elmondása szerint őt is ütötték már meg,de tudom azt is,ezt meg kell élni neki is,mindentől nem óvhatom meg-nekik egymás között le kell játszani ezt.A harapásról nap mint nap beszélgetünk,pláne ,hogy az öccsével is meg meg csinálja,sőt volt már olyan,hogy tőlem is kapott a szájára-amire nemvagyok büszke ,de tehetetlenségemben sokszor már nem tudom mit tegyek-amikor egymás után piszkálja a babát,és ezt láttam ma is,Az óvónőtől nem kérdeztem agyerek mondta magától és láttam zavarban volt az óvónő.Mivel ,hogy nem voltam szemtanúja így jelentgetni sem tudom,de azért sok mindenben elgondolkodtat a nevelési módszer és figyelnem kell jobban azt érzem.Mivel 3.5éves,gondolom ezt ki fogja nőni,de nem mindegy hogyan..
2011. nov. 30. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!