Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam megharapott egy...

Kisfiam megharapott egy kislányt az oviban, az óvónő pofon vágta, megteheti ezt?

Figyelt kérdés

Elmentem a gyerekért,és láttam,hogy az egyik fele az arcának vörös,tudom,hogy ez probléma ,hogy néha harapdál ,de nem gondolnám,hogy ezt egy pedagógusnak így kellene kezelni,megteheti egyáltalán?

Kiscsoportos amúgy a fiam.


2011. nov. 30. 17:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Közben tegnap mikor elmentem a fiamért ,ott volt egy végzős kislány aki ott volt mikor az egész történt.Finoman kikérdezgettem mi is történt valójában.És ő is megerősítette a gyanúmat amit gondoltam.Az óvónő ütötte meg a gyereket akkor-vagyis arcon csapta így mondta a kislány.Kérdeztem tett e már régebben is ilyet azt mondta nem.A fiamnak elmagyaráztam,hogy ilyet nem tehet egy óvónéni,de mondtam neki ő sem teheti ezt nem harapgálhat.Minden nap megígértetem vele,hogy nem fog bántani már,azóta 3nap telt el ,nem volt gond egyenlőre és megígértettem a kisfiammal,hogy minden képen szóljon ha az óvónő újra megcsapná az arcát vagy a fenekét vagy bármit.Sajnos a másik óvónővel-a atapasztaltabbal a héten már nem tudok találkozni,mert hiányzik.Arra jutottam,hogy nem fogom annyiba hagyni,meg fogom említeni az ügyet ettől függetlenül neki.Bár ő nem volt ott,megfogm kérdezni ha ilyen volt,hogy büntették meg agyereket,elmondja és utána rákérdezek erre és közlöm,mert a másik óvónő ezt így intézte el a gyerek szerint.MOst az egyszer nem csinálok ebből ügyet,mert én nekem is hibás a fiam,de tegnap pl úgy jött haza a gyerek,hogy a szemhéja ki van véraláfutásosra marva,de úgy,hogy be is volt dagadva az a rész,mondta melyik gyerek csinálta-most akkor menjek neki a másik szülőnek?Ki fogom kérdezni erről is az óvónőt,mert azért egymás szemére vigyázzanak már a gyerekek,de nem tudok mit tenni azon túl,hogy kérdőre vonom-egyenlőre..szval meg fogom említeni ,ha későn is ,de érezze azt az óvónő,hogy szemmel van tartva!
2011. dec. 2. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!