Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nevetett ki, ez normális?

Miért nevetett ki, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este begörcsölt a hasam ,borzasztóan fájt. Nem tudtam mozogni sem. A férjem a karjába vett, hogy betegyen a fürdőkádba és elkezdtem zokogni a fájdalomtól.

Erre a 4 éves kislányom elkezdett kacagni. Olyan fura volt ez nekem. Nem megijednie vagy sajnálnia kellett volna?

Mással is volt már ilyen?



2012. febr. 23. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem látott még ilyennek, lehet hogy azt gondolta ez egy "játék".

Szerintem mivel már ilyen nagy, megbeszélheted ma vele, hogy anya nem érezte jól magát.

Ebben a korban alakul ki ez a fajta empátia, tanulniuk kell ezt is.

2012. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen valóban nem látott még ilyennek, meg is beszéltük már, sőt apukája mondta neki, hogy nem szabad anyát ilyenkor kinevetni és bejött megsimogatott. Bocsánatot is kért, csak mikor másnap is azt mondta, hogy zavartam a játékát hogy ott feküdtem le az Ő szobájában ( még fürdés előtt, ők meg színeztek)az annyira ridegnek hatott.


Ha tényleg így van, hogy mostanában kezd még alakulni az empatikus képessége akkor megnyugodtam.

Köszi.

2012. febr. 23. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de édes, hogy bement megsimogatni! :D Neked pedig jobbulást% :D
2012. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!